Příměstské tábory v KC Hrubého

Milí rodiče, potřebujete přes léto smysluplné hlídání Vašich dětí? Potřebujete program pro děti? Či si jednoduše odpočinout? Příměstské tábory se v létě v Komunitním centru otevřou.

Kdy: červenec–srpen 2020 (termíny viz níže)
Kde: KC Hrubého, ul. Hrubého, Praha 8

Termíny:
  • červenec: 29.6.–3.7., 6.7.–10.7., 13.7.–17.7.2020
  • srpen: 17.8.–21.8., 24.8.–28.8.2020
Hlavním cílem našich příměstských táborů je nalezení způsobu, jak dětem ukázat, že volný čas se dá strávit zábavně, kreativně a pohybem.

Připraven máme nabitý program plný zábavy, her, radosti z pohybu a mnoho dalších kreativních aktivit. Program vždy přizpůsobujeme oběma věkovým skupinám a je velmi pestrý.

Program probíhá buď v místě konání, nebo vyrážíme dál do okolní přírody. Při špatném počasí máme k dispozici prostory Komunitního centra.

Zastáváme respektující a klidné přístupy s cíleným programem, děti do programu nenutíme, když chtějí, necháme jim prostor pro volnou hru.

Děti se ve skupinách různě míchají, necháváme to zcela na nich, který den, kde chtějí být zapojeni. Jsme flexibilní.

Nejdůležitějším a nepostradatelným faktorem je pro nás to, aby se zde děti cítily bezpečně a uvolněně.

Děti 1–4 roky
vždy 8.00–13.30 hod.
400 Kč/den

Děti 4–8 let

vždy 8.00–15.30 hod.
540 Kč/den

Poplatek zahrnuje program, pomůcky a u starších dětí případný výlet. Strava a pití v ceně.

Více info a přihlašování na terezak@agenturateja.cz.

Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.

Příměstské tábory v KC Hrubého, červenec–srpen 2020

Zveřejněno: 02.06.2020