Provoz některých pracovišť úřadu bude ve čtvrtek 3. listopadu omezen

Z důvodu přerušení dodávky vody do objektů Libeňský zámeček a Bílý dům, bude ve čtvrtek 3. listopadu 2016 provoz na těchto budovách ukončen ve 12 hodin.

Agenda oddělení evidence obyvatel a osobních dokladů

V uvedeném termínu nebude zajišťováno podání žádosti o doklady, výdej vyrobených osobních dokladů ani agenda evidence obyvatel (přihlašování k trvalému pobytu, výpis z evidence apod.).

Žádosti o vydání nového občanského průkazu, cestovního pasu a hlášení jejich ztráty je možno podat na všech obecních úřadech obcí s rozšířenou působností a Úřadech městských částí Praha 1 – Praha 22 ve stanovených úředních hodinách.
Nejbližší úřad:
ÚMČ Praha 9, Sokolovská 14/324 (metro Vysočanská)

Odcizení dokladů je možno hlásit na všech služebnách Policie České republiky.
Nejbližší služebna:
PČR OŘ Praha III, Místní oddělení Libeň, Zenklova 17/212 (u stanice tramvaje Palmovka)

Agendu Czechpoint, ověřování kopií a podpisů provádí též pobočky České pošty, a.s..
Nejbližší pobočky:
Sokolovská 143 (cca 300m od stanice metra Palmovka)
U Třešňovky 492/1 (u stanice tramvaje Okrouhlická)

Omlouváme se za případné potíže.
Zveřejněno: 31.10.2016 – Tomáš Vlk   |   Aktualizováno: 02.11.2016