Rekonstrukce páteřního tepelného napaječe podél ulice Čimická

Pražská teplárenská a.s. připravuje rekonstrukci páteřního tepelného napáječe podél ulice Čimická na měsíce červen až září 2019.

Součástí rekonstrukce cca 350 m dlouhého úseku bude odkrytí topného kanálu, demontáž dožitého teplovodního potrubí, výstavba provizorního vedení a pokládka nového potrubí. Začátek prací je situován do blízkosti světelně řízené křižovatky Čimická x Třeboradická, která bude z důvodu bezpečnosti během výkopových prací zúžena na 1+1 pruh v každém směru. Konec rekonstruovaného úseku se nachází před objektem garáží Písečná. Po dokončení prací budou všechny plochy dotčené samotnou rekonstrukcí obnoveny do původního stavu, navíc budou vysázeny nové stromy a keře do prostoru zelených ploch podél ulice Čimická.

Zhotovitelem stavby je dceřiná společnost Termonta Praha a.s., která má s rekonstrukcemi tepelných zařízení bohaté zkušenosti. Zásahy do okolního prostředí stavby se tak budou minimalizovat, stejně jako dopad na obyvatele pohybujících se v blízkosti.

Rekonstrukce napáječe je nutnou investicí do bezpečnosti a kvality dodávek zdrojů tepla do celé oblasti. Za snížený komfort místních obyvatel v průběhu stavby se předem omlouváme.
Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
 

Rekonstrukce páteřního tepelného napaječe podél ulice Čimická, červen–září 2019

Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 28.05.2019   |   Aktualizováno: 04.09.2019
Vytisknout