Rekonstrukce pěších cest na sídlišti Ďáblice

Městská část Praha 8 provede v období od 1. května 2017 do 30. července 2017 náročnou opravu chodníků na sídlišti Ďáblice (viz mapka). Rekonstruovány budou chodníky v prostranství mezi ulicemi Šimůnkova a Kubíkova.

Povrch chodníků bude proveden v zámkové dlažbě, takže při budoucí opravě nebude vidět na chodníku řez charakteristický pro asfaltové povrchy. V zálivech budou doplněny nové koše a lavičky,“ informoval obyvatele o připravované rekonstrukci místostarosta Matěj Fichtner (ANO), který má v gesci životní prostředí.

Městská část připravuje také navazující rekonstrukci stávajících chodníků kolem louky Žernosecká, kterou si vyžádali místní občané. „Pokud budou k dispozici finanční prostředky, mohli bychom rekonstrukci provést již letos na podzim,“ dodává místostarosta Fichtner.

Případné doplňující informace k probíhající rekonstrukci i dalším připravovaným akcím poskytne vedoucí odboru životního prostředí Ing. Roman Březina.

Oprava chodníků na sídlišti Ďáblice.
Zveřejněno: 21.04.2017 – Anna Patočková