Retro léto v Libeň Monsters

Anglická outdoorová školka Libeň Monsters sídlící na Libeňském ostrově pořádá v letních měsících týdenní příměstské tábory s angličtinou a s tou pravou prázdninovou atmosférou. V dnešní uspěchané době chceme dětem dopřát bezstarostné dny s kamarády plné dobrodružných výprav po okolí. Můžeme si hrát na indiány, piráty, víly, princezny nebo třeba na lovce mamutů – cokoli nás s dětmi napadne. Nakreslíme si křídou panáka na skákání, zahrajeme si na schovávanou, vytáhneme staré deskové hry. Vše podle fantazie dětí, pod vedením mezinárodního týmu zkušených pedagogů s nepřebernou zásobou nápadů.

Tábory se konají v týdenních turnusech od 7. července do 21. srpna 2020, s denním provozem od 8.30 do 16.30 hodin. Dny trávíme převážně venku, zázemí školky Libeň Monsters využíváme na oběd, pro odpočinek a jako úkryt v případě mimořádně nepříznivého počasí.

Na všech táborech mluvíme česky i anglicky, vždy podle znalostí a schopností konkrétních účastníků. Tým učitelů je mezinárodní.
Program je vhodný pro děti předškolního a mladšího školního věku, od 3 do 8 let.

Cena za jeden tábor je 3.000 Kč za dítě, v případě prvního zkráceného týdne je to 2.500 Kč za dítě. Cena zahrnuje celodenní program, stravu (svačina–oběd–svačina), pitný režim a jakékoli další výdaje.

Více informací a přihlášky naleznete na www.libenmonsters.cz/tabory. Jakékoli dotazy rádi zodpovíme na e-mailu camps@libenmonsters.cz či telefonu 607 757 816.

Zveřejněno: 08.06.2020