Rodinný běh „NESSI Family Run“

V sobotu 22. dubna 2017 se v parku Psychiatrické nemocnice Bohnice uskuteční třetí ročník rodinného běhu „NESSI Family Run“. Akce je pořádána pod záštitou místostarosty Prahy 8 pana Radomíra Nepila a ve spolupráci s Osmičkou pro rodinu, příspěvkovou organizací MČ Praha 8. Tento závod je také součástí projektu Českého olympijského výboru „Česko sportuje“.

„Bohnický park je vyhledávanou lokalitou pro sportovní i nesportovní akce a za Prahu 8 jsme vždy rádi, když můžeme některou z nich podpořit,“ říká místostarosta Radomír Nepil (ANO).

Sportovní dopoledne je zaměřené na společné sportování rodičů s dětmi. Trasa hlavního závodu je dlouhá 2,5 km a do cíle musí rodinný tým doběhnout, dojít, doskákat nebo i třeba donést se navzájem, nechodící děti mohou být vezeny v kočárku, aby se mohla zapojit opravdu celá rodina. Smyslem závodu je hlavně dokončit jej společně. Medaile jsou připraveny pro všechny.

Kromě závodu samotného na účastníky čeká sportovní pětiboj, projížďky na koloběžkách, odpalovací softballová rampa, líčení maminek a slečen, běžecká poradna, dále na odvážné a soutěživé maminky a tatínky závod „Moták“ a pro děti štafetový běh do vrchu a mnoho dalšího. „Věřím, že pro rodiny bude zajímavá možnost prožít se svými dětmi téměř celý den plný zábavných aktivit v tomto krásném prostředí,“ doplňuje Radomír Nepil (ANO).

Na závod je potřeba se registrovat. Částka za účast rodiny je 390 Kč. Více informací na www.nessifamilyrun.cz.

Pozvánka na akci v Kalendáři akcí.

Nessi Family Run, 22. dubna 2017, areál Nemocnice Bohnice

Zveřejněno: 13.03.2017