Rohan City – procházka s odborným výkladem

Zveme vás na procházku k projektu Rohan City s odborným komentářem pana architekta Pavla Hniličky, zástupce IPR Praha a zástupce Sekyra Group.

Kdy: čtvrtek 17. května 2018, sraz v 17.00 hodin
Kde: setkání účastníků před vstupem do stanice metra Invalidovna

Seznamte se s projektem Rohan City. Developerská skupina Sekyra Group připravuje první fázi, která počítá s bytovými domy i administrativními budovami.
Jedná se o projekt, který změní charakter Karlína na desítky let a je dobré, že veřejnost má možnost se s projektem seznámit a vyjádřit své připomínky.

Procházka bude zakončena v restauraci Fas Good Rustonka, kde budete moci zhlédnout prezentaci Urbanistické studie s regulačními prvky projektu Rohan City, bude zde prostor pro vaše dotazy a následnou diskuzi. Malé občerstvení zajištěno.

Akce se uskuteční za přítomnosti paní náměstkyně primátorky a radní hlavního města pro rozvoj Petry Kolínské a starosty městské části Praha 8 pana Romana Petruse.

Těšíme se na setkání s vámi!

Kapacita omezena. Prosíme o registraci na komentovanou procházku na:
Více informací o projektu:

Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.

Rohan City – procházka s odborným výkladem, 17. května 2018
Zveřejněno: 09.04.2018