Slavnostní otevření jídelny ZŠ Libčická

Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická.Na konci září byla slavnostně otevřena nově zrekonstruovaná školní jídelna v  ZŠ Libčická. Spolu s místostarostou Prahy 8 Matějem Fichtnerem (ANO) přestřihla pásku paní ředitelka Mgr. Štěpánka Sýkorová. Za městskou část se zúčastnila také zastupitelka Jana Solomonová (ANO) a ze školy ještě žáci, kteří zastupují Školní parlament a zástupce ředitelky. Všichni měli možnost ochutnat jídlo uvařené ve zbrusu nové kuchyni.

Přes prázdniny se nám podařilo dokončit mnoho zásadních stavebních projektů v ZŠ a MŠ Prahy 8. Nešlo jen o rekonstrukce např. hřišť, toalet, zahrad či osvětlení. Mnoho projektů přinese zásadní změnu ve fungování školy. Zejména gastroprovozy budou na školách zcela nové a vyhovující současným standardům. To znamená kvalitní stravování pro děti a konečně i odpovídající pracovní prostředí pro zaměstnance,“ uvádí k projektům místostarosta Matěj Fichtner (ANO), který má ve své gesci školství.

V ZŠ Libčická byly provedené stavební úpravy spojené s celkovou rekonstrukcí školní kuchyně včetně zázemí. Kromě změny dispozic a rozměrů jednotlivých místností a dodávky kompletní nové technologie gastroprovozu (chladící a mrazící velkoobjemové boxy), došlo také k celkové rekonstrukci navazujícího zázemí zaměstnanců (šatny, hygienické zázemí).

Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická. Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická. Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická. Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická. Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická. Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická. Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická. Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická.Slavnostní otevření gastroprovozu v ZŠ Libčická.
Zveřejněno: 04.10.2016 – Anna Patočková