Slavnostní vyhlášení vítězů ankety Sportovec Prahy 8

Společná fotografie nejlepších sportovců Prahy 8 s legendárním fotbalistou Vladimírem ŠmicremPoprvé v historii naše městská část vyhlásila své nejlepší sportovce a sportovní legendu. V anketě Sportovec Prahy 8 roku 2016, nad kterou měl patronát fotbalový internacionál Vladimír Šmicer, je vybrala prostřednictvím internetového hlasování samotná veřejnost.

Nejlepší sportovci ve všech devíti kategorií převzali 16. března 2017 v KD Krakov z rukou Vladimíra Šmicra, místostarosty Matěje Fichtnera a Jany Solomonové, radní MČ Praha 8 pro sport ocenění v podobě sošky bohyně vítězství Niké. Ovacemi ve stoje byl zahrnut Ján Mahor, zvolený za sportovní legendu Prahy 8.

„Je úžasné, že máme tolik vynikajících sportovců. Dobře si uvědomujeme, kolik úsilí je stojí prosadit se v náročné konkurenci, a proto jsme rádi, že jim můžeme alespoň takto poděkovat a ocenit,“ řekla Jana Solomonová.

Kompletní výsledky ankety

Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Zveřejněno: 20.03.2017