Softbalisté Joudrs hodnotili úspěšnou sezónu

V závěru roku se softbalisté z bohnického klubu sešli k tradičnímu společenskému večeru, který se premiérově konal v KD Ládví. Setkání se neslo ve slavnostním duchu, dresy protentokrát vyměnili přítomní hosté za večerní šaty a sešlo se jich zde tolik, že ani téměř 500 míst k sezení nestačilo.

Hráčky a hráči, trenéři, rodiče a přátelé klubu sledovali hodnocení sezóny z úst hlavních trenérů všech týmů klubu. A letos mohli být na úspěchy Joudrs náležitě hrdi. K těm největším dozajista patří stříbrná medaile A týmu žen z evropského Poháru mistryň, jejich vítězství v domácím poháru i účast ve finále domácí extraligy po jedenácté za sebou, což je v českém softbalu unikátní „šňůra“. Nezaostaly ani ostatní týmy, které přidaly do klubové sbírky trofejí mnoho dalších úspěchů ať z domácích mistrovství ČR, nebo ze zahraničních turnajů. Potěšitelné je, že téměř ve všech věkových kategoriích se klub z Prahy 8 může pyšnit řadou reprezentantů, kteří pro Českou republiku vyválčili i několik cenných trofejí, z nichž tou nejcennější je zajisté zlato z juniorského evropského šampionátu děvčat.

Diváci se však na společenském večeru také dobře bavili, ať už sledováním scének, vystoupení či videoklipů, které si pro ně připravily jednotlivé týmy, tak i živou hudbou a tancem, či nepostradatelnou tombolou. Došlo však i na vážnější okamžiky, jakým bylo uvedení nového člena do Síně slávy významných partnerů klubu či dražba předmětů a služeb věnovaných členkami A týmu žen, při které se vybralo přes 20.000 Kč na dárky pro děti z „joudrsáckého“ dětského domova v Žatci.

A samozřejmě se také spřádaly plány na novou sezónu, která se do historie klubu zapíše dalším významným milníkem: Joudrs pro Prahu 8 získali pořádání Poháru vítězů pohárů žen, jednoho ze dvou nejprestižnějších evropských klubových turnajů, který se v Bohnicích uskuteční v srpnu 2015. A všichni v klubu věří, že se i na dalším společenském večeru budou moci opět pyšnit řadou skvělých sportovních úspěchů. Tak jim v nadcházející sezóně nezapomeňte držet palce!

Zveřejněno: 15.01.2015 – Tomáš Vlk
Vytisknout