Sportovní hala Jána Mahora

Sportovní hala Jana MahoraMěstská část jménem místostarosty Jiřího Vítka zve obyvatele Prahy 8 na prezentaci architektonické studie plánované sportovní haly na sídlišti Ďáblice. Prezentaci povede autor návrhu Ing. arch. Tomáš Podrázský a účastnit se budou rovněž zástupci sportovních klubů. 

Setkání s prezentací návrhu sportovní haly proběhne 29. 8. 2022 od 17:30 hod ve venkovním prostoru před bývalou nádražní budovou Praha–Libeň na Palmovce.

Během setkání bude představen návrh sportovní haly Jána Mahora, která má být umístěna ve školním areálu ZŠ Burešova na sídlišti Ďáblice. Novou halu budou v rámci výuky využívat žáci základní školy, dále jednotlivé sportovní kluby a též ji bude moci využít i široká veřejnost. Větší část haly tvoří víceúčelová hala pro míčové sporty s tribunami pro potřeby výuky základní školy a tréninku házenkářského klubu Sokol Kobylisy II. Nárazově je možnost halu využít pro víkendové turnaje s diváky. Návrh haly splňuje požadavky na házenou, volejbal, florbal, basketbal a futsal. Menší část haly je navržena pro tři badmintonové kurty využitelné pro profesionální tréninky i veřejnost. Součástí haly je menší víceúčelový sál/klubovna, šatny s hygienickým zázemím a prostory pro skladování vybavení apod. 

Kompletní studii návrhu sportovní haly najdete pod příspěvkem.

Umožňujeme veřejnosti vyjádřit se k předloženému návrhu sportovní haly, podněty je možné zaslat i elektronicky na oddělení plánování a rozvoje ÚMČ Praha 8 na email: michaela.vernerova@praha8.cz do 12. 9. 2022 včetně. Podněty budeme též shromažďovat během veřejného setkání 29. srpna.Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Sportovní hala Jana Mahora


Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 05.08.2022
Vytisknout