Stavební práce na Prosecké pokračují další etapou

Technická správa komunikací (TSK) pokračuje od čtvrtka 18. listopadu s další etapou prací na komunikaci Prosecká a naváže tak na předchozí úsek Zenklova – Čuprova, dokončený v květnu 2021. Úsek Čuprova – Františka Kadlece ve směru z centra bude dokončen k 30. listopadu 2021. S tímto úsekem skončí i veškeré práce na Prosecké ulici, která bude od konce listopadu plně průjezdná bez omezení. 
 
Jedná se o souvislou údržbu komunikace Prosecká v úseku Zenklova – Františka Kadlece, spočívající ve fréze do hloubky 4 cm s následnou náhradou asfaltových vrstev ve stejné tloušťce. V rámci akce budou opraveny uliční vpusti, vyrovnány obruby a vyznačeno nové dopravní značení.

Práce navazují na akci Pražské vodohospodářské společnosti (PVS).
 
Předběžný návrh dopravního omezení:
 
Omezení je rozděleno na tři etapy:
 
V I. etapě (18. 11. 2021) + III. etapě (26. 11. – 30. 11. 2021):  uzavírka pravého a levého jízdního pruhu v ulici Čuprova v křižovatce s ul. Prosecká ve směru z centra a uzavírka pravého jízdního pásu v ulici Prosecká mezi ulicemi Čuprova a Františka Kadlece (směr z centra). 
  • Doprava v ulici Prosecká je vedena obousměrně v levém jízdním pásu v režimu 1+1 s využitím řadících pruhů před křižovatkou s ul. Čuprova ve směru do centra.
 
Ve II. etapě (18. 11. – 25. 11.2021): uzavírka pravého a prostředního  jízdního pruhu v ulici Čuprova v křižovatce s ul. Prosecká ve směru z centra a uzavírka pravého jízdního pásu v ulici Prosecká mezi ulicemi Čuprova a Františka Kadlece (směr z centra). 
  • Doprava v ulici Prosecká je vedena obousměrně v levém jízdním pásu v režimu 1+1 s využitím řadících pruhů před křižovatkou s ul. Čuprova ve směru do centra.

Zhotovitel: Eurovia CS, a. s.Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Stavební práce na Prosecké pokračují další etapou mapa

Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 11.11.2021
Vytisknout