Stavební práce na Prosecké ulici pokračují další etapou

Rekonstrukce ProseckáTechnická správa komunikací hl. m. Prahy připravila od pondělí 19. července 2021 další etapu celkové rekonstrukce Prosecké ulice a naváže tak na předchozí rok.  V tomto roce se jedná o část před křižovatkou ul. Na Labuťce a ul. Na Rozhraní. Stavební práce by měly skončit do 30. listopadu 2021.

V rámci této akce dojde k celkové rekonstrukci komunikace a chodníků včetně výměny podloží v aktivní zóně a k hloubkové sanaci. Povrch vozovky bude z asfaltových vrstev, konstrukce chodníků a vjezdů z betonové dlažby. Bude upraveno odvodnění, které je řešeno pomocí nových i stávajících uličních vpustí. Opravami projde celkem 700 metrů ulice.
 
Stavba je koordinována s pracemi dalších investorů, např. Pražskou vodohospodářskou společností, Magistrátem hl. m. Prahy a Dopravním podnikem hl. m. Prahy. 

Dopravní omezení:
Úplná uzavírka komunikace Prosecká v úseku Na Labuťce – Na Rozhraní. Veškerý provoz včetně MHD bude tak veden po vyznačených objízdných trasách. Objekty nacházející se v lokalitě budou přístupné pouze pro pěší.


Navrhované objízdné trasy:
  • směr Prosek: Vysočanská – Jandova – Sokolovská – Čuprova
  • směr Libeň: Vysočanská – Rochlická – Liberecká – Zenklova

Zadavatel prací:
Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s., zhotovitel: Eurovia CS, a.s.

http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/o-spolecnosti/mapa-staveb?poi=5f572eeb0c2b4d872f12381c
Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Uzavírka Prosecká mapaMohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 13.07.2021
Vytisknout