Tradiční Velikonoční jarmark chráněných dílen ve středu 21. března 2018

Městská část Praha 8 připravila na středu 21. března 2018 tradiční velikonoční jarmark (pozvánka v Kalendáři akcí), na kterém nabídnou k prodeji své výrobky chráněné dílny. Jarmark se uskuteční v přízemí budovy ÚMČ Praha 8 v tzv. Bílém domě (Praha 8 – Libeň, U Meteoru 147/6) od 10 do 17 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na prodejní výrobky celkem 17 dílen, které představí produkty z keramiky a skla, dále pak drobné háčkované, vyšívané nebo pletené výrobky, svíčky, kraslice, pomlázky a další velikonoční výrobky.

Jarmark je příležitostí obstarat si domů velikonoční výzdobu a současně přispět na dobrou věc. Prostor zde dostávají chráněné dílny, které zaměstnávají zdravotně hendikepované spoluobčany, a prodejem výrobků si vydělávají na svou činnost,“ sděluje radní pro kulturu paní Jana Solomonová.

Účast na letošním velikonočním jarmarku přislíbilo zatím 17 organizací a prodejců:
  • A MANO  a Centrum Matin
  • BECALEL