Trojskou kotlinu čeká proměna – zapojte se do plánování!

Trojská kotlina je jedním z největších a nejcennějších přírodních a rekreačních území hlavního města Prahy. Praha postupně pracuje na naplňování Koncepce Císařského ostrova a akčního plánu pro Trojskou kotlinu.

Díky jeho výjimečné poloze ve městě a množství funkcí, které plní, si ostrov zaslouží, aby byl rozvíjen v souladu s principy příměstského parku. Ty spočívají nejen v efektivní ochraně biodiverzity, ale především v plnohodnotném začlenění krajiny do města a v důsledku tak i ve zvýšení kvality života pro obyvatele metropole.

Právě nyní máte možnost se zapojit do veřejného projednání tří projektů v tomto mimořádně zajímavém území. V online anketě vám představíme tři projekty pro Trojskou kotlinu. Zajímá nás váš názor, vaše postřehy a komentáře. Výsledky ankety budou sloužit jako podklad pro architekty k dopracování studií.

Anketa je otevřena od 18. do 28. listopadu na adrese http://trojskakotlina.urad.online/

Trojská kotlina 1

Trojská kotlina 2