Turnaje pro veřejnost Sportuje celá Praha 8 startují v září

Seriál oblíbených turnajů pro veřejnost pod názvem Sportuje celá Praha 8 začíná v září 2017, a pro letošní rok je připraveno 10 disciplín.
„Zahajujeme druhý zářijový víkend, kdy pořádáme turnaje v plážovém volejbalu a softbalu,“ uvádí radní pro sport Jana Solomonová, pod jejíž záštitou se seriál koná, a dodává: „Pro letošní rok jsme zařadili novou disciplínu, živý stolní fotbal, kterou zajisté ocení především vyznavači této klubové zábavy.“

Turnaje jsou určeny pro širokou veřejnost, od jednotlivců až po týmy složené ze sousedů, kamarádů apod. Týmy mohou být smíšené, složené z mužů, žen i mladistvých. Mohou se jich zúčastnit nejen obyvatelé Prahy 8, ale i jiných pražských městských částí a měst ČR i zahraničí. Na některých sportovištích budou připraveny i aktivity určené pro děti.

Turnaje se konají samostatně a zájemci se mohou přihlásit do kteréhokoli z nich (např. pouze do jediného).
Přehled jednotlivých sportů a přihlášky najdete v Kalendáři akcí.

Bližší informace o turnajích a přihlášky na jednotlivé turnaje lze získat také u pana Jaromíra Tischera: tel. 222 805 104, e-mail jaromir.tischer@praha8.cz.

Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Sportuje celá Praha 8 (2017)
Zveřejněno: 26.07.2017