Ulice Krynická je bezpečnější

Občané se opakovaně obraceli na vedení města, aby jim pomohlo s nebezpečným místem v Krynické ulici. Mezi konečnou autobusu číslo 144 a domem v této ulici se občané ve večerních hodinách báli pohybovat. Temný tunel mezi zastávkou autobusu a domy je při vstupu korunován navíc hernou a až do současné doby byl bez osvětlení, což z něj dělalo potenciální místo pro kriminální činnost. Po řadu let nebylo vedení městské části schopno tento problém vyřešit.
 
Novému vedení Prahy 8 se přesto podařilo zajistit, aby byla Krynická ulice nejen osvětlena, ale byla také nasměrována bezpečnostní kamera, která bude prostor monitorovat. I druhá strana průchodu bude sledována bezpečnostní kamerou. O této skutečnosti informují nově i tabulky, které jsou v průchodu umístěny.
Udivuje mne, že toto opatření nebylo, po opakovaných apelech občanů, učiněno již dříve. Jsem velmi rád, že bezpečnost občanů v Krynické ulici se zvýšila,“ říká starosta Roman Petrus.

Průchod v Krynické ulici má nyní i tabulky informující o nově nasměrovaných bezpečnostních kamerách. Nové osvětlení průchodu v Krynické ulici.
Zveřejněno: 20.02.2015 – Anna Patočková
Vytisknout