Úspěšná akce „Sbližování generací“ je prodloužena o dva měsíce

Projekt Sbližování generací, SOUT Karlínském náměstí 8/225, Praha 8 – KarlínStřední odborné učiliště kadeřnické a městská část Praha 8 se rozhodly prodloužit projekt „Sbližování generací“ až do 28. dubna 2017. Projekt totiž vzbudil velký zájem starších občanů Prahy 8, kteří žádali o jeho prodloužení. Původně měla tato akce skončit 28. února 2017. Její podmínky zůstávají zachovány. Je tak i nadále umožněno lidem, kterým je minimálně 55 let a mají trvalé bydliště na území MČ Prahy 8, využít kadeřnických služeb žáků prvního ročníku Středního odborného učiliště kadeřnického jen za cenu spotřebovaného materiálu. Úplně zdarma proto budou opět poskytovány služby, u kterých není nutné používat žádný kadeřnický materiál. „Projekt „Sbližování generací“ si získal u našich starších spoluobčanů velkou oblibu, o čemž jsem měl možnost se osobně přesvědčit při své návštěvě této akce v pátek 27. ledna. Umožňuje jim totiž nejenom ušetřit finanční prostředky, ale i přijít do kontaktu s mladými lidmi. Rozhodli jsme se proto s panem ředitelem Středního odborného učiliště kadeřnického Janem Cigánikem, že akce bude probíhat o dva měsíce déle, než bylo původně plánováno,“ uvedl starosta Prahy 8 Roman Petrus (ČSSD).

Zájemci o tuto službu mají i nadále možnost se objednat na telefonním čísle: 241 493 530. Probíhat bude opět ve všední dny od 8.00 do 13.00 hodin v prostorách školy na Karlínském náměstí 8/225, Praha 8 – Karlín.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Projekt Sbližování generací, SOUT Karlínském náměstí 8/225, Praha 8 – Karlín Projekt Sbližování generací, SOUT Karlínském náměstí 8/225, Praha 8 – Karlín
Projekt Sbližování generací, SOUT Karlínském náměstí 8/225, Praha 8 – Karlín
Zveřejněno: 28.02.2017
Vytisknout