V Bohnicích půjdou děti po stopách Karla IV.

V neděli 29. května od 10 do 15 hodin čeká na ty nejmenší spousta zábavy, her a soutěžení. U příležitosti Mezinárodního dne dětí proběhne mezi Kulturním domem Krakov a OC Krakov tradiční dětský den tentokrát s podtitulem Po stopách Karla IV. Zábavný program pořádá MČ Praha 8 společně s Osmičkou pro rodinu a DDM Spirála. Akce je pro všechny návštěvníky zdarma. Záštitu nad Dnem dětí převzala místostarostka Alena Borhyová (ANO).

Děti se v neděli mohou těšit na maskoty Drobka a MišMaše, kteří předvedou svou pohádkovou diskotékou. Proběhne zde divadélko Koloběžka a celým dnem bude provázet moderátor, který děti připraví na cestu císaře a krále Karla IV. Ta je zavede do skákacího hradu, na trampolínu a přes soutěžní stanoviště, kde za splnění všech soutěží obdrží odměnu – ledovou tříšť a balíček plný dárků. Připraveno bude i softballové odpaliště, na kterém budou dohlížet a učit odpalovat profesionálové z týmu SK Joudrs Praha.

„Všechny malé návštěvníky čeká dobrodružná neděle plná tance, her a hlavně soutěžení, na kterou chci pozvat nejenom je, ale i jejich rodiče a prarodiče. Udělejte si krásnou neděli a přijďte si užít Den dětí v rodinném kruhu,“ zve na akci místostarostka městské části Praha 8 Alena Borhyová (ANO).


Den Dětí po stopách Karla IV květen 2016
Zveřejněno: 25.05.2016 – Anna Patočková
Vytisknout