Veřejné projednávání plánované komplexní revitalizace centrální veřejné plochy v Čimicích

Městská část Praha 8 vás zve na veřejné projednávání plánované komplexní revitalizace centrální veřejné plochy v Čimicích. Setkání proběhne v úterý 3. října 2017 od 17.30 do 19.30 KD Krakov (Těšínská 600/4, 181 00 Praha 8). Akce se koná pod záštitou pana starosty MČ Praha 8 Romana Petruse.

V únoru 2017 byl spuštěn dotazník, jehož cílem bylo pomoci s přípravou revitalizace důležité centrální veřejné plochy v Čimicích, která se nachází severně od Čimického rybníka a obepíná nákupní středisko Draháň. Sběr podnětů a připomínek probíhal až do konce března 2017. Ideální podoba čimické centrální veřejné plochy dle občanů, kteří se do dotazníku zapojili, je spojena s přírodní loukou nebo hřištěm pro děti do 6 let (více o výsledcích se dočtete na našich stránkách zde).

„V rámci veřejného projednávání budou představeny průběžné výsledky ideové a realizační studie. Pokračujeme tak v našem úsilí zrevitalizovat jedno centrální veřejné prostranství s výbornou vybaveností a kvalitní zelení pro občany v každé čtvrti Prahy 8, zve na veřejné projednání starosta Roman Petrus.

Plánovaná komplexní revitalizace centrální veřejné plochy v Čimicích, která se nachází severně od Čimického rybníka a obepíná nákupní středisko Draháň. Budova nespadá do plánované revitalizace centrální zelené plochy, její rekonstrukce bude probíhat samostatně.

Kdy: úterý 3. října 2017 od 17.30 do 19.30 hod.
Kde: KD Krakov, Těšínská 600/4, 181 00 Praha 8

Plánovaná komplexní revitalizace centrální veřejné plochy v Čimicích, která se nachází severně od Čimickéo rybníka a obepíná nákupní středisko Draháň.

Zveřejněno: 29.09.2017