Vítání občánků Prahy 8

Dovolujeme si srdečně pozvat rodiče dětí narozených v letech 2023 a 2024 na slavnostní vítání občánků Prahy 8.

Kdy: pondělí 21. a úterý 22. října 2024
Kde: obřadní síň Libeňského zámku, Zenklova 1/35, Praha 8 – Libeň

Prosíme rodiče, kteří mají zájem zúčastnit se Vítání občánků Prahy 8, aby se přihlásili nejpozději do 22. září 2024 na odbor kultury ÚMČ Praha 8 – informace u pí Zuzany Láznové na tel. 601 306 107 nebo e-mailu zuzana.laznova@praha8.cz.

Z akce bude pořízena foto a video dokumentace, která může být zveřejněna.

Přihláška nutná k rezervaci

Přihlášku není nutné tisknout, stačí vyplnit elektronicky a poslat na e-mail zuzana.laznova@praha8.cz.Rodiče mohou přihlásit děti pouze s trvalým pobytem na Praze 8.

Informace k obřadu  
Vítání občánků se koná v Libeňském zámečku v obřadní síni, 1. patro (není tam bezbariérový přístup). Obřad trvá cca 20 minut. Na začátku má projev jeden ze zastupitelů, potom se rozdávají drobné dárky a nakonec je podpis do kroniky.

Před obřadem nebo po obřadu se můžete nechat vyfotit v předsálí u profesionálního fotografa pana Jiřího Kopuletého mob. 602 495 858. Fotografie se posílají elektronicky na Vaší e-mailovou adresu a částka 300,- Kč se platí pouze v hotovosti na místě přímo fotografovi. Dělá se 3 – 5 záběrů.

Během obřadu profesionální fotograf nefotí, ale můžete si pořizovat vlastní fotografie. 

Cca tři týdny před vítáním Vám zašleme pozvánku, kde bude uveřejněn přesný datum a hodina konání obřadu. Pozvánka je platná pro čtyři osoby k sezení a pro miminko, ostatní hosté mohou využít prostor ke stání. Pro kočárky je zdarma vyhrazen hlídaný prostor ve vstupní hale Libeňského zámku.


Vítáme děti až do roka a půl věku.Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Vítání občánků říjen 2024 Libeňský zámekMohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 28.05.2024
Vytisknout