Webové stránky www.praha8.cz

• Nově na webu

14.01.2014
    Stručný přehled novinek a změn týkajících se obsahu a funkčnosti webových stránek www.praha8.cz.
  • Nejlepší webové stránky má potřetí v řadě Praha 8

31.03.2017
    Praha 8 již potřetí zvítězila v krajském kole renomované soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí „Zlatý erb“. V sídle primátorky převzali ocenění v kategorii „nejlepší webové stránky města“ místostarosta Radomír Nepil (ANO), radní Jana Solomonová (ANO), tajemník úřadu Josef Rambousek a webmaster Tomáš Vlk.
  • Mějte denně přehled o všem aktuálním, odebírejte novinky na svůj e-mail

24.10.2016
    Nyní můžete na svůj e-mail dostávat přehled aktualit a novinek z webových stránek MČ Praha 8. Odebírat lze aktuality z různých oblastí, včetně úřední desky, kalendáře akcí nebo služby Zeptejte se. Na e-mail bude také možno dostávat okamžitá upozornění v případě výjimečných událostí, např. náhlého omezení úřadu.
  • Nejlepší webové stránky má opět Praha 8

23.03.2016
    MČ Praha 8 vyhrála krajské kolo Zlatého erbu, soutěže o nejlepší webové stránky obcí a měst. Web MČ Praha 8 mohou občané podpořit i v rámci ceny veřejnosti. Hlasovat můžete až do úterý 29. března 2016 do 16.00 hodin.
  • Potřebujete na úřadu vyřídit své záležitosti?

25.02.2016
    …doklady, povolení, uhradit poplatky, nahlásit změnu místa trvalého pobytu nebo podat žádost? Poradíme vám, jak na to. Vylepšili jsme pro vás oblast s návody, jak postupovat.
  • Městská část se zapojila do soutěže o nejlepší web – Zlatý erb 2016

29.01.2016
    Líbí se vám náš web? Dejte nám svůj hlas a přečtěte si, co jsme za poslední rok na našem webu zlepšili.
  • Rozšíření rezervačního systému

27.01.2016
    Městská část rozšířila rezervační systém o živnostenskou agendu a služby Czech POINT. Vyhněte se frontám na úřadě a rezervujte si svoji návštěvu.
  • Facebook Prahy 8 má přes 1000 fanoušků

22.01.2016
    Facebooková stránka Prahy 8 má již přes 1000 fanoušků. Kdo byl tím jubilejním a jak vypadá demografické složení našich sledujících zjistíte zde.
  • ÚMČ Praha 8 zprovoznil internetové rezervace návštěv

30.09.2015
    V rámci zkvalitnění služeb byly zprovozněny online rezervace návštěv pro agendy související s občanskými průkazy a cestovními pasy. Rezervace jsou možné na úřední dny vždy na konkrétní půlhodinu.
  • Vyhráli jsme Zlatý erb 2015!

18.03.2015
  • Facebook Prahy 8

03.12.2014
    Oficiální facebookový profil městské části. Pro všechny, kteří se zajímají o dění a život v Praze 8.
  • Praha 8 chce občanům zjednodušit přístup na úřad

10.03.2014
    Osmá městská část rozšíří elektronické služby občanům. Ještě letos budou spuštěny první aplikace projektu, občané se dočkají i rozšíření bezplatného Wi-Fi internetu na důležitých veřejných prostranstvích a veřejných místech.
  • Najděte na stránkách co potřebujete

14.01.2014
    Webové stránky mají nové, vylepšené vyhledávání. K hledaným informacím by vás měl rychleji dostat nejen nový vyhledávací algoritmus, ale také jednoduchá a přehledná nabídka oblastí pro vyhledávání.
  • Vylepšujte s námi web Prahy 8

26.08.2013
    Uvítáme jakýkoliv podnět týkající se webových stránek MČ Praha 8, jejich mobilní verze i aplikací. Vaše náměty, připomínky či dotazy můžete zasílat na e-mailovou adresu webmaster@praha8.cz nebo prostřednictvím služby Zeptejte se – oblast Webové stránky.
  • Praha 8 spouští mobilní verzi webových stránek

19.07.2013
    Městská část Praha 8 připravila novou verzi webových stránek, která je uzpůsobena mobilním zařízením, tedy především chytrým telefonům a tabletům. Nabídne veškerý obsah stávajících stránek v upravené a přehledné podobě a návštěvníkům webu tak zjednoduší a zpříjemní prohlížení jeho obsahu.
  • Změny radničnímu webu prospěly, získal ocenění

22.03.2013
    Nedávná zásadní proměna webových stránek osmé městské části se dočkala významného ocenění. Stránky prošly v minulých týdnech dvěma testy kvality, které je pozitivně ohodnotily v oblasti zabezpečení, obsahu, přehlednosti i služeb.
  • RSS kanál s novinkami z webu

14.08.2014
    Pro pravidelné návštěvníky našich stránek jsme připravili RSS kanál pro získávání rychlého a jednoduchého přehledu novinek. Naleznete zde přehled novinek publikovaných na našich stránkách za posledních několik dní (nastaveno na sedm dní).
  • Radnice Prahy 8 spouští nové webové stránky městské části

25.06.2012
    Osmá městská část spouští nové webové stránky – ty jsou graficky modernější, uživatelsky komfortnější a postupně budou i obsažnější. Navíc umožní větší kontakt s občanem i se sociálními sítěmi.