Revitalizace parku na náměstí Dr. Václava Holého

Radnice Prahy 8 zahájila revitalizaci parku na náměstí Dr. Václava Holého. Stavební práce budou probíhat během září až listopadu, poslední úpravy čekají park v dubnu 2015, kdy bude osazena zeleň a mobiliář. Park měl být zrekonstruován o řadu měsíců dříve. „Bohužel, úřední šiml zařehtal, čekali jsme na povolení, konkrétně se jednalo o poslední razítka ohledně protipovodňového plánu Prahy 8,“ říká starosta Jiří Janků.

Součástí revitalizace je i příprava na umístění podzemních kontejnerů. „Libeň a Karlín trápí nepořádek kolem kontejnerů. Několikrát jsme apelovali na častější svoz, bohužel se to zatím nepodařilo dojednat. Do budoucna se zde odpadkové hospodářství bude muset změnit – zejména Karlín, Libeň, to jsou oblasti, kde si to žádá podzemní kontejnery, což je náš cíl do budoucích období,“ uvádí v reportáži starosta.

Zveřejněno: 01.10.2014