Zájezd do Německa „Weil der Stadt 2018“

Ve dnech 23. až 25. listopadu 2018 se starosta našeho Zastupitelstva mladých Prahy 8, společně se členy Pražského parlamentu dětí a mládeže zúčastnil návštěvy Německého mládežnického zastupitelstva Jugendbeirat Weil der Stadt. Cesta byla dlouhá, ale příjemná, jelikož se nově oproti minulému ročníku jelo autem od DDM Praha 2.

Celkem se akce zúčastnilo 5 mladých lidí a pan řidič Karel, který pracuje v DDMP2. ,,V pátek jsme dorazili na místo všichni dost unavení. Spali jsme v místním Jugend centru, což je obdoba našeho ddemka. Němečtí přátelé nás mile přivítali a pohostili. Druhý den jsme byli společně s Němci na prohlídce Stuttgartu. Prošli jsme historické centrum, ochutnali místní speciality a malinko nasáli vánoční náladu z již začínajících vánočních trhů. Byli jsme pozváni na výbornou večeři, kterou jsme zakončili krásný, ale vyčerpávající den. V neděli jsme po snídani vyjeli směr Praha a k večeru dorazili domů.“ popisuje víkend starosta Petr Nachtman.

Zájezd do Německa „Weil der Statt 2018“, 23. až 25. listopadu 2018 Zájezd do Německa „Weil der Statt 2018“, 23. až 25. listopadu 2018Mohlo by vás také zajímatZveřejněno: 29.11.2018
Vytisknout