Zdravotnická a sociální zařízení, lékaři, instituce

Katalog poskytovatelů sociálních služeb a volnočasových organizací
  • Lékaři a zdravotnická zařízení v Praze 8

Katalog a mapy lékařů a zdravotnických zařízení v Praze 8, odkazy na seznam nestátních zdravotnických zařízení městských částí Praha 1 až 22, i na další informace související se zdravotní péčí na území hlavního města Prahy.
  • Mapy zdravotnictví a sociálních služeb

(Bez)bariérovost, sociální služby, lékaři a zdravotnická zařízení.
  • Gerontologické centrum

Gerontologické centrum je příspěvkovou organizací zřízenou městskou částí Praha 8 za účelem poskytování komplexních zdravotnických a sociálních služeb seniorům. Gerontologické centrum nabízí zejména doléčovací a rehabilitační pobyty, geriatrickou ambulanci, denní stacionář, domácí ošetřovatelskou péči, internetovou kavárnu pro seniory, odbornou a poradenskou činnost.
  • Sociální a ošetřovatelské služby Praha 8 (SOS)

Sociální a ošetřovatelské služby Praha 8 je příspěvková organizace zřízená městskou částí Praha 8 za účelem poskytování sociálních a zdravotnických služeb seniorům, občanům a dětem se zdravotním postižením, poskytování domácí ošetřovatelské péče a péče v dětských jeslích, včetně poskytování sociálního poradenství.
  • Poliklinika MČ Praha 8 – Mazurská 484

Adresa subjektu a seznam telefonních kontaktů na jednotlivé lékaře.
  • Lékařská služba první pomoci na území MČ Praha 8

LSPP pro dospělé a LSPP pro děti a dorost zajišťuje Nemocnice Na Bulovce. Více informací uvnitř článku.