Zdravotnická a sociální zařízení, lékaři, lékárny

 • Česká alzheimerovská společnost


  Česká alzheimerovská společnost nabízí podporu pečujícím a lidem s demencí v době COVID.
 • Centrum sociálních služeb Praha


  Centrum sociálních služeb Praha (CSSP) je příspěvkovou organizací hlavního města Prahy, které je jeho zřizovatelem. Tato organizace poskytuje prioritně terénní, ambulantní i pobytové služby široké škále osob v tíživé životní nebo sociální situaci. Rozsah služeb realizovaných CSSP zahrnuje služby především z oblasti sociální, ale jeho nedílnou součástí jsou také některé ze služeb zdravotnických, informačních apod.
 • Lékárny v Praze 8


  Aktuální seznam všech lékáren, zdravotnických potřeb a prodejců léků Praha 8 a okolí. Zjistěte otevírací dobu, adresu, telefon, nebo využijte nákupu v online lékárnách a eshopech s dopravou zdarma. Můžete vybrat pohotovostní a online lékárny nebo sítě lékáren jako Benu, Dr. Max., Pilulka, Magistra.
 • Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb


  Aktuální katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb.
 • Lékaři a zdravotnická zařízení v Praze 8


  Katalog a mapy lékařů a zdravotnických zařízení v Praze 8, odkazy na seznam nestátních zdravotnických zařízení městských částí Praha 1 až 22, i na další informace související se zdravotní péčí na území hlavního města Prahy.
 • Mapy zdravotnictví a sociálních služeb


  (Bez)bariérovost, sociální služby, lékaři a zdravotnická zařízení.
 • Gerontologické centrum


  Gerontologické centrum je příspěvkovou organizací zřízenou městskou částí Praha 8 za účelem poskytování komplexních zdravotnických a sociálních služeb seniorům. Gerontologické centrum nabízí zejména doléčovací a rehabilitační pobyty, geriatrickou ambulanci, denní stacionář, domácí ošetřovatelskou péči, internetovou kavárnu pro seniory, odbornou a poradenskou činnost.
 • Sociální a ošetřovatelské služby Praha 8 (SOS)


  Sociální a ošetřovatelské služby Praha 8 je příspěvková organizace zřízená městskou částí Praha 8 za účelem poskytování sociálních a zdravotnických služeb seniorům, občanům a dětem se zdravotním postižením, poskytování domácí ošetřovatelské péče a péče v dětských jeslích, včetně poskytování sociálního poradenství.
 • Poliklinika MČ Praha 8 – Mazurská 484


  Adresa subjektu a seznam telefonních kontaktů na jednotlivé lékaře.
 • Lékařská služba první pomoci na území MČ Praha 8


  LSPP pro dospělé a LSPP pro děti a dorost zajišťuje Nemocnice Na Bulovce. Více informací uvnitř článku.