Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a dobu přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností referent odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Mgr. David Zlatý, tel.: 222 805 630.
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a.s., tel. 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: odkládat živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.


Termíny přistavení velkoobjemových kontejnerů – leden 2017
Termíny na leden 2017 ke stažení v XLS (41 kB)
 
Datum Čas přistavení Lokalita Katastrální území
  2. 1. 13.00–17.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
  2. 1. 14.00–18.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
  2. 1. 15.00–19.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
  3. 1. 13.00–17.00 Pod Labuťkou x Prosecká Libeň
  3. 1. 14.00–18.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
  3. 1. 15.00–19.00 Podhajská Pole  (parkoviště) Bohnice
  4. 1. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
  4. 1. 14.00–18.00 Braunerova x Konšelská Libeň
  4. 1. 15.00–19.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
  5. 1. 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
  5. 1. 14.00–18.00 Drahorádova Střížkov
  5. 1. 15.00–19.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
  6. 1. 13.00–17.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
  6. 1. 14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja
  6. 1. 15.00–19.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
  7. 1. 08.00–12.00 Služská x Přemyšlenská Kobylisy
  7. 1. 09.00–13.00 Jirsíkova x Malého Karlín
  7. 1. 10.00–14.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
  9. 1. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
  9. 1. 14.00–18.00 Lindavská Bohnice
  9. 1. 15.00–19.00 Trojská x Nad Trojou Troja
10. 1. 13.00–17.00 Kollárova (mezi ul. Křižíkovou a Pernerovou) Karlín
10. 1. 14.00–18.00 Na Vartě Kobylisy
10. 1. 15.00–19.00 Mlazická Čimice
11. 1. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
11. 1. 14.00–18.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
11. 1. 15.00–19.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
12. 1. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
12. 1. 14.00–18.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
12. 1. 15.00–19.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
13. 1. 13.00–17.00 Chaberská x Líbeznická Čimice
13. 1. 14.00–18.00 Na  Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
13. 1. 15.00–19.00 Kubišova (mezi ul. Pod Vlachovkou a S. K. Neumanna) Libeň
14. 1. 08.00–12.00 Burešova Kobylisy
14. 1. 09.00–13.00 Uzavřená Kobylisy
14. 1. 10.00–14.00 Nekvasilova (parkoviště za TJ) Bohnice
16. 1. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
16. 1. 14.00–18.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
16. 1. 15.00–19.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
17. 1. 13.00–17.00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
17. 1. 14.00–18.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
17. 1. 15.00–19.00 Zhořelecká x Nad Pentlovkou (parkoviště) Bohnice
18. 1. 13.00–17.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
18. 1. 14.00–18.00 Tanvaldská (proti domu č. 1) Kobylisy
18. 1. 15.00–19.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
19. 1. 13.00–17.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
19. 1. 14.00–18.00 Pivovarnická (proti domu č. 15) Libeň
19. 1. 15.00–19.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
20. 1. 13.00–17.00 U Pekařky Libeň
20. 1. 14.00–18.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
20. 1. 15.00–19.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
21. 1. 08.00–12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
21. 1. 09.00–13.00 Pobřežní x Thámova Karlín
21. 1. 10.00–14.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
23. 1. 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
23. 1. 14.00–18.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
23. 1. 15.00–19.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
24. 1. 13.00–17.00 Drahorádova Střížkov
24. 1. 14.00–18.00 Nad Popelářkou x Na Dlážděnce Troja
24. 1. 15.00–19.00 Kašparovo Náměstí Kobylisy
25. 1. 13.00–17.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
25. 1. 14.00–18.00 Chaberská x Líbeznická Čimice
25. 1. 15.00–19.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
26. 1. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
26. 1. 14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja
26. 1. 15.00–19.00 Mazurská (u trafostanice) Bohnice
27. 1. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
27. 1. 14.00–18.00 Pernerova x Sovova Karlín
30. 1. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
30. 1. 14.00–18.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
31. 1. 13.00–17.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
31. 1. 14.00–18.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice


Termíny přistavení velkoobjemových kontejnerů – únor 2017
Termíny na únor 2017 ke stažení v XLS (41 kB)

Datum Čas přistavení Lokalita Katastrální území 
  1. 2. 13.00–17.00 Lindavská Bohnice
  1. 2. 14.00–18.00 Pernerova x Šaldova Karlín
  1. 2. 15.00–19.00 Kandertova  x Lindnerova Libeň
  1. 2. 16.00–20.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
  2. 2. 13.00–17.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
  2. 2. 14.00–18.00 Pod Labuťkou x Prosecká Libeň
  2. 2. 15.00–19.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
  2. 2. 16.00–20.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
  3. 2. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
  3. 2. 14.00–18.00 Braunerova x Konšelská Libeň
  3. 2. 15.00–19.00 Kurkova Kobylisy
  3. 2. 16.00–20.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
  4. 2. 08.00–12.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
  4. 2. 09.00–13.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
  4. 2. 10.00–14.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
  6. 2. 13.00–17.00 Drahorádova Střížkov
  6. 2. 14.00–18.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
  6. 2. 15.00–19.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
  7. 2. 13.00–17.00 K Haltýři x Velká skála Troja
  7. 2. 14.00–18.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
  7. 2. 15.00–19.00 Podhajská Pole  (parkoviště) Čimice
  8. 2. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
  8. 2. 14.00–18.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
  8. 2. 15.00–19.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
  9. 2. 13.00–17.00 Lindavská Bohnice
  9. 2. 14.00–18.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
  9. 2. 15.00–19.00 Služská x Přemyšlenská Kobylisy
10. 2. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
10. 2. 14.00–18.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
10. 2. 15.00–19.00 Jirsíkova x Malého Karlín
11. 2. 08.00–12.00 Trojská x Nad Trojou Troja
11. 2. 09.00–13.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
11. 2. 10.00–14.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
13. 2. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
13. 2. 14.00–18.00 Na Vartě Libeň
13. 2. 15.00–19.00 Kollárova (mezi ul. Křižíkovou a Pernerovou) Karlín
14. 2. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
14. 2. 14.00–18.00 Nekvasilova (parkoviště za TJ) Karlín
14. 2. 15.00–19.00 Mlazická Čimice
15. 2. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
15. 2. 14.00–18.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
15. 2. 15.00–19.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
16. 2. 13.00–17.00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
16. 2. 14.00–18.00 U Pekařky Libeň
16. 2. 15.00–19.00 Zhořelecká x Nad Pentlovkou (parkoviště) Bohnice
17. 2. 13.00–17.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
17. 2. 14.00–18.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
17. 2. 15.00–19.00 Tanvaldská (proti domu č. 1) Kobylisy
18. 2.   08.00–12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
18. 2.   09.00–13.00 Pobřežní x Thámova Karlín
18. 2. 10.00–14.00 Uzavřená Kobylisy
20. 2. 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
20. 2. 14.00–18.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
20. 2. 15.00–19.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
21. 2. 13.00–17.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
21. 2. 14.00–18.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
21. 2. 15.00–19.00 Na  Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
22. 2. 13.00–17.00 Drahorádova Střížkov
22. 2. 14.00–18.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
22. 2. 15.00–19.00 Kubišova (mezi ul. Pod Vlachovkou a S. K. Neumanna) Libeň
23. 2. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
23. 2. 14.00–18.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
23. 2. 15.00–19.00 Burešova Kobylisy
24. 2. 13.00–17.00 K Haltýři x Velká skála Troja
24. 2. 14.00–18.00 Pivovarnická (proti domu č. 15) Libeň
24. 2. 15.00–19.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
25. 2. 08.00–12.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
25. 2. 09.00–13.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
27. 2. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
27. 2. 14.00–18.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
28. 2. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
28. 2. 14.00–18.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
Aktualizováno: 14.12.2016
Vytisknout