Najděte na stránkách co potřebujete

VyhledáváníPokud se potřebujete rychle dostat k nějakému dokumentu nebo informaci a nemáte čas, trpělivost nebo „buňky“ na orientování se na webových stránkách, nepomáhá vám ani mapa stránek, pak zkuste nové vyhledávání.

Lepší výsledky můžete od teď očekávat nejen díky novému vyhledávacímu algoritmu, ale také díky jednoduché nabídce voleb pro vyhledávání, která by vás měla dostat rychleji k požadovaným informacím. Spolehlivěji tak nyní vyhledáte kontakt na zaměstnance nebo informace o tom, jak postupovat v případě, když si potřebujete na úřadě vyřídit například nové doklady.

Žárovka – tip pro vyhledáváníPokud se vám nebudou nabízet uspokojivé výsledky, doporučujeme vám přečíst si tip pro vyhledávání, který je ukryt pod bílou žárovičkou v pravém horním rohu panelu voleb).

Vyhledávání budeme i nadále zlepšovat. Uvítáme jakýkoliv podnět týkající se webových stránek MČ Praha 8, jejich mobilní verze i aplikací. Vaše náměty, připomínky či dotazy můžete zasílat na e-mailovou adresu webmaster2@praha8.cz nebo prostřednictvím služby Zeptejte se –> oblast Webové stránky.

Přehled dalších novinek a změn na webových stránkách MČ Praha 8 naleznete v oblasti Média –> Webové stránky.
Zveřejněno: 14.01.2014 – Tomáš Vlk
Vytisknout