Měsíčník Osmička

Certifikát profesionální úrovně 2011 Měsíčník OSMIČKA vydává městská část Praha 8 jednou měsíčně v nákladu 64 200 ks a je distribuován poslední týden předchozího měsíce (únorové číslo vychází poslední týden v lednu, březnové v únoru atd.), zdarma do všech poštovních schránek na území Prahy 8.

Distribuci Osmičky zajišťuje Česká distribuční a.s. – v případě, že vám časopis nedošel do schránek nebo jste jej obdrželi pozdě, kontaktujte nás na e-mailu info@distribucni.cz nebo na zelené lince 800 888 558.


Elektronická verze Osmičky

Elektronická verze Osmičky je k dispozici na stránkách www.mesicnikosmicka.cz. Stačí připojení na internet, na mnoha místech osmé městské části je v provozu bezplatný internet (www.epraha8.net). Pro použití elektronické verze Měsíčníku Osmička nepotřebujete mít žádný speciální software ani instalovat jakoukoliv aplikaci do vašeho počítače.

Aplikace Osmička pro iOS a Android

Aplikace s interaktivní podobou měsíčníku Osmička pro uživatele mobilních zařízení s operačním systémem iOS (Apple) a Android je zdarma distribuována prostřednictvím iTunes App StoreGoogle Play.

Archiv Osmičky v PDF
Všechna čísla v PDF naleznete v oblasti Archiv měsíčníku Osmička. Pro prohlížení souborů ve formátu PDF můžete využít program Acrobar Reader, který můžete stáhnout na stránkách společnosti Adobe.Aktuální číslo Osmičky
(odkaz na elektronickou verzi)

Měsíčník Osmička – červenec 2017, strana 1
Aktualizováno: 29.06.2017
Vytisknout