Měsíčník Osmička

Měsíčník Osmička - červenec a srpen 2024

 Měsíčník OSMIČKA vydává městská část Praha 8 jednou měsíčně v nákladu 64 200 ks a je distribuován poslední týden předchozího měsíce (únorové číslo vychází poslední týden v lednu, březnové v únoru atd.), zdarma do všech poštovních schránek na území Prahy 8.

Distribuci Osmičky zajišťuje Česká distribuční a.s. – v případě, že vám časopis nedošel do schránek nebo jste jej obdrželi pozdě, kontaktujte nás na e-mailu info@distribucni.cz nebo na zelené lince 800 888 558.Elektronická verze Osmičky

Elektronická verze Osmičky je k dispozici na stránkách www.mesicnikosmicka.cz.

Elektronická verze Osmičky nabízí tzv. „Pohodlné čtení“ na mobilních zařízeních i na počítači.

Co to znamená pro čtenáře?
Nemusí zvětšovat stránku dvěma prsty a pohybovat výřezem. Čtenáři stačí kliknout na stránku. Objeví se tlačítko Pohodlné čtení, které je potřeba potvrdit. Tlačítko se objeví jak na webových stránkách, tak mobilních zařízení. Na webu www.mesicnikosmicka.cz stačí na stránku ukázat myší, na mobilu či tabletu jednou ťuknout na displej.

Osmičku do mobilních zařízení si můžete stáhnout pro Android a pro iOS.

Na stránce se pak zobrazí ty články ve světle červeném bloku, které jsou do pohodlného čtení převedeny. Po kliknutí na vybraný článek se text otevře v responzivní podobě (=text se přizpůsobuje velikosti displeje). Čtenář si může zvětšit písmo i zapnout noční režim pro pohodlnější čtení večer.
 
A proč ke čtení Osmičky využívat digitální verzi?
Mobilní aplikace se totiž již zabydlely v telefonech svých uživatelů. Majitelů tzv. chytrých telefonů každým dnem přibývá a počet uživatelů, kteří na internet chodí ze smartphonů a tabletů, rychle roste. Průzkumy totiž ukazují, že lidé se stále více věcí snaží řešit přes své telefony a mobilní aplikace. A týká se to i čtení novin a časopisů. Čtenářů časopisů a novin v mobilních zařízeních neustále přibývá.Archiv Osmičky v PDF


Všechna čísla v PDF naleznete v oblasti Archiv měsíčníku Osmička.
Pro prohlížení souborů ve formátu PDF můžete využít program Acrobar Reader, který můžete stáhnout na stránkách společnosti Adobe.
Mohlo by vás také zajímat


Aktualizováno: 28.06.2024
Vytisknout