Měsíčník Osmička

Certifikát profesionální úrovně 2011 Měsíčník OSMIČKA vydává městská část Praha 8 jednou měsíčně v nákladu 64 200 ks a je distribuován poslední týden předchozího měsíce (únorové číslo vychází poslední týden v lednu, březnové v únoru atd.), zdarma do všech poštovních schránek na území Prahy 8.

Distribuci Osmičky zajišťuje Česká distribuční a.s. – v případě, že vám časopis nedošel do schránek nebo jste jej obdrželi pozdě, kontaktujte nás na e-mailu info@distribucni.cz nebo na zelené lince 800 888 558.


Elektronická verze Osmičky

Elektronická verze Osmičky je k dispozici na stránkách www.mesicnikosmicka.cz. Stačí připojení na internet, na mnoha místech osmé městské části je v provozu bezplatný internet (www.epraha8.net). Pro použití elektronické verze Měsíčníku Osmička nepotřebujete mít žádný speciální software ani instalovat jakoukoliv aplikaci do vašeho počítače.

Aplikace Osmička pro iOS a Android

Aplikace s interaktivní podobou měsíčníku Osmička pro uživatele mobilních zařízení s operačním systémem iOS (Apple) a Android je zdarma distribuována prostřednictvím iTunes App StoreGoogle Play.

Archiv Osmičky v PDF
Všechna čísla v PDF naleznete v oblasti Archiv měsíčníku Osmička. Pro prohlížení souborů ve formátu PDF můžete využít program Acrobar Reader, který můžete stáhnout na stránkách společnosti Adobe.Aktuální číslo Osmičky
(odkaz na PDF, 13,8 MB)

Měsíčník Osmička – březen – titulní stránka
Aktualizováno: 19.02.2018
Vytisknout