Jarní blokové čištění ulic provede TSK bez vyparkování automobilů

Tradiční jarní blokové čištění ulic hlavního města zajistí v následujících týdnech Technická správa komunikací způsobem, při kterém Pražané nebudou muset přeparkovávat svá vozidla. Úklid, který začne v sobotu 4. dubna 2020, zůstane zachován ve stejném rozsahu, jak jsou Pražané zvyklí, a proběhne v plánovaných termínech.

TSK tak reaguje na současnou situaci, aby lidé, kteří dodržují pravidla nouzového stavu, nebyli nuceni řešit parkování svých aut. Vozidla se nebudou odtahovat.

V rámci jednotlivých bloků nebude rozmisťováno přenosné dopravní značení o dočasném zákazu zastavení, dojde k navýšení počtu pracovníků provádějících ruční úklid z důvodů menší přístupnosti vozovek strojními mechanismy, dále bude provedeno strojní metení a splach chodníků, ruční douklizení chodníků včetně tzv. šintování, neboli zbavení chodníků plevele, popřípadě i dezinfekce vybraných objektů a lokalit.

Systém blokového jarního úklidu zůstává zachován v původním rozsahu a v plánovaných termínech, začne 04.04.2020 a potrvá do konce června.

Zdroj: http://www.tsk-praha.cz/


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
 
Jarní blokové čištění ulic provede TSK bez vyparkování automobilů (zdroj TSK-praha.cz)
Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 25.03.2020
Vytisknout