Aktuality ze školství

1 2 3 4 5  další
  • Nový komiks zlepší výuku dětí v oblasti bezpečnosti

16.03.2017
    Nový vzdělávací komiks městské části „Komisař Simon zasahuje“ informuje o bezpečnostních rizicích a hrozbách v současné společnosti. Je určen žákům druhého stupně základních škol, kam bude bezplatně distribuován a učitelé jej tak budou moci využít při výuce.
  • Mateřská škola přijme asistenta pedagoga

13.03.2017
    Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové 10a přijme asistenta pedagoga na částečný (poloviční) úvazek s okamžitým nástupem. V případě zájmu a pro více informací, prosím, kontaktujte paní ředitelku na telefonním čísle 607 530 342.
  • Zápis dětí do mateřských škol MČ Praha 8 pro školní rok 2017/2018 a dny otevřených dveří

08.03.2017
    Základní informace pro zápis dětí k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol městské části Praha 8 pro školní rok 2017/2018, včetně termínů „dnů otevřených dveří“ na jednotlivých školách.
  • Podpora dětem, které mají chuť sportovat

27.02.2017
    Máte ve svém okolí nadšeného sportovce ve věku 6 až 18 let, jehož rodina nebo zástupci však musí hodně zvažovat, zda si mohou dovolit financovat sportování dítěte? Pak můžete své známé, svěřence nebo jejich nejbližší nasměrovat na Českou olympijskou nadaci.
  • Exkurze do Mauthausenu pro školy i v roce 2017

02.02.2017
    V říjnu minulého roku proběhla tradiční exkurze pro žáky základních škol do koncentračního tábora Mauthausen. Exkurze se uskuteční i v letošním roce. Jak celá akce probíhala mohou noví zájemci shlédnout na výstavě prací žáků ještě do konce tohoto týdne v tzv. Bílém domě (U Meteoru 6).

Další aktuální informace a dokumenty