Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Josef Juračák (tel. 222 805 789 , e-mail josef.juracak@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – leden 2023

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů. Termín přistavení velkoobjemových kontejnerů se může z provozních důvodu měnit, proto je nutno sledovat aktualizace termínů na této stránce.


Datum Čas  Místo Území
02.01.2023 14:00 - 18:00 Brandýská x Ke Hřišti Čimice
02.01.2023 15:00 - 19:00 Braunerova x Konšelská Libeň
03.01.2023 13:00 - 17:00 Burešova Kobylisy
03.01.2023 14:00 - 18:00 Štorchova Karlín
03.01.2023 15:00 - 19:00 Zhořelecká x Nad Pentlovkou Bohnice
04.01.2023 14:00 - 18:00 Podhajská pole Bohnice
04.01.2023 15:00 - 19:00 Drahorádova Střížkov
05.01.2023 13:00 - 17:00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
05.01.2023 14:00 - 18:00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou Libeň
06.01.2023 13:00 - 17:00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
06.01.202315:00 - 19:00K Haltýři x Velká Skála Troja 
06.01.2023 14:00 - 18:00 Libišská Kobylisy
07.01.2023 08:00 - 12:00 Křivenická x Čimická Čimice
07.01.2023 09:00 - 13:00 Štorchova Karlín
07.01.2023 10:00 - 14:00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
09.01.2023 13:00 - 17:00 Hnězdenská x Olštýnská Troja
09.01.2023 14:00 - 18:00 Hlivická Bohnice
10.01.2023 14:00 - 18:00 Štorchova Karlín
10.01.2023 15:00 - 19:00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
11.01.2023 13:00 - 17:00 Turská x K Větrolamu Čimice
11.01.2023 14:00 - 18:00 Mazurská Troja
11.01.2023 15:00 - 19:00 Třebenická x Sebuzínská Kobylisy
12.01.2023 14:00 - 18:00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
12.01.2023 15:00 - 19:00 Kubišova x S.K. Neumanna Libeň
13.01.2023 14:00 - 18:00 Přemyšlenská x Chaberská Kobylisy
13.01.2023 15:00 - 19:00 Ke Stírce x Na Stírce Libeň
13.01.2023 13:00 - 17:00 Na Vartě Libeň
14.01.2023 08:00 - 12:00 Štorchova Karlín
14.01.2023 09:00 - 13:00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
14.01.2023 10:00 - 14:00 Štěpničná Libeň
16.01.2023 13:00 - 17:00 Frýdlantská Kobylisy
16.01.2023 14:00 - 18:00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
17.01.2023 13:00 - 17:00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
17.01.2023 14:00 - 18:00 Štorchova Karlín
18.01.2023 13:00 - 17:00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
18.01.2023 14:00 - 18:00 Střížkovská 64 Libeň
18.01.2023 15:00 - 19:00 V Zahradách x Na sypkém Libeň
19.01.2023 14:00 - 18:00 Zhořelecká parkoviště Albert Bohnice
19.01.2023 15:00 - 19:00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
20.01.2023 13:00 - 17:00 Pekařova x Jestřebická Čimice
20.01.2023 14:00 - 18:00 Kubíkova Kobylisy
20.01.2023 15:00 - 19:00 U Pekařky Libeň
21.01.2023 08:00 - 12:00 Štorchova Karlín
21.01.2023 09:00 - 13:00 Nekvasilova Karlín
21.01.2023 10:00 - 14:00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
23.01.2023 13:00 - 17:00 Kurkova Kobylisy
23.01.2023 14:00 - 18:00 Kandertova x Lindnerova Libeň
24.01.2023 13:00 - 17:00 U Sluncové x Za Invalidovnou Karlín
24.01.2023 14:00 - 18:00 Štorchova Karlín
25.01.2023 13:00 - 17:00 Kašparovo náměstí Libeň
25.01.2023 14:00 - 18:00 Písečná x Na Šutce Troja
25.01.2023 15:00 - 19:00 Tanvaldská 1 Kobylisy
26.01.2023 13:00 - 17:00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
26.01.2023 14:00 - 18:00 Pernerova x Sovova Karlín
27.01.2023 13:00 - 17:00 Mazurská Troja
27.01.2023 14:00 - 18:00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
27.01.2023 15:00 - 19:00 Pod Labuťkou x Prosecká Libeň
28.01.2023 08:00 - 12:00 Roudnická Střížkov
28.01.2023 09:00 - 13:00 Štorchova Karlín
28.01.2023 10:00 - 14:00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
30.01.2023 13:00 - 17:00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
30.01.2023 14:00 - 18:00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
31.01.2023 13:00 - 17:00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
31.01.2023 14:00 - 18:00 Štorchova Karlín



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – únor 2023

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů. Termín přistavení velkoobjemových kontejnerů se může z provozních důvodu měnit, proto je nutno sledovat aktualizace termínů na této stránce.


Datum Čas Místo Území
01.02.2023 14:00 - 18:00 V Mezihoří x U Pošty Libeň
01.02.2023 15:00 - 19:00 Prvního pluku Karlín
02.02.2023 13:00 - 17:00 Nekvasilova Karlín
02.02.2023 14:00 - 18:00 U Pekařky Libeň
03.02.2023 13:00 - 17:00 Braunerova x Konšelská Libeň
03.02.2023 14:00 - 18:00 Pivovarnická 7 Libeň
03.02.2023 15:00 - 19:00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
04.02.2023 08:00 - 12:00 Zhořelecká parkoviště Albert Bohnice
04.02.2023 09:00 - 13:00 Mazurská Bohnice
04.02.2023 10:00 - 14:00 Brandýská x Ke Hřišti Čimice
06.02.20232 13:00 - 17:00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
06.02.20232 14:00 - 18:00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
07.02.2023 14:00 - 18:00 Roudnická Střížkov
07.02.2023 15:00 - 19:00 Ke Stírce x Na Stírce Libeň
08.02.2023 13:00 - 17:00 Libišská Kobylisy
08.02.2023 14:00 - 18:00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
09.02.2023 13:00 - 17:00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
09.02.2023 14:00 - 18:00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
10.02.2023 14:00 - 18:00 Burešova Kobylisy
10.02.2023 15:00 - 19:00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
11.02.2023 08:00 - 12:00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
11.02.2023 09:00 - 13:00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
11.02.2023 10:00 - 14:00 Turská x K Větrolamu Čimice
13.02.2023 14:00 - 18:00 Kubišova x Pod Vlachovkou Libeň
13.02.2023 15:00 - 19:00 Trojská x Nad Trojou Troja
14.02.2023 14:00 - 18:00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
14.02.2023 15:00 - 19:00 V Zahradách x Na sypkém Libeň
15.02.2023 14:00 - 18:00 Střížkovská 64 Libeň
15.02.2023 15:00 - 19:00 Mlazická Čimice
16.02.2023 13:00 - 17:00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
16.02.2023 14:00 - 18:00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
17.02.2023 13:00 - 17:00 U Sluncové x Za Invalidovnou Karlín
17.02.2023 14:00 - 18:00 Na Vartě Libeň
18.02.2023 08:00 - 12:00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
18.02.2023 09:00 - 13:00 Na Dlážděnce x U Sloupu Troja
18.02.2023 10:00 - 14:00 Pernerova x Sovova Karlín
20.02.2023 14:00 - 18:00 Havlínova x Klíčanská Kobylisy
20.02.2023 15:00 - 19:00 Písečná x Na Šutce Kobylisy
21.02.2023 14:00 - 18:00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
21.02.2023 15:00 - 19:00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
22.02.2023 13:00 - 17:00 Třebenická x Sebuzínská Kobylisy
22.02.2023 14:00 - 18:00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
23.02.2023 14:00 - 18:00 K Haltýři (před domem 12 Troja
23.02.2023 15:00 - 19:00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou Libeň
24.02.2023 13:00 - 17:00 Podhajská pole Bohnice
24.02.2023 14:00 - 18:00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
24.02.2023 15:00 - 19:00 Hlivická Bohnice
25.02.2023 08:00 - 12:00 Na Hranicích x Kočova Čimice
25.02.2023 09:00 - 13:00 Mazurská Bohnice
27.02.2023 13:00 - 17:00 Štěpničná Libeň
27.02.2023 14:00 - 18:00 Pod Vodárenskou věží (východní konec) Libeň
28.02.2023 14:00 - 18:00 Drahorádova Střížkov
28.02.2023 15:00 - 19:00 Stejskalova x U Rokytky Libeň


Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 05.01.2023
Vytisknout