Adaptační skupiny a volnočasové možnosti

Praha 8 spolupracuje na vzniku adaptačních skupin pro děti z Ukrajiny, další pak vzniknou při domech dětí a mládeže. Zároveň organizace Prahy 8 připravily mimořádnou nabídku volnočasových možností.

"Děkuji za nasazení, s jakým organizace Prahy 8 řešily vznik volnočasové nabídky či adaptačních skupin pro děti z Ukrajiny nebo s námi rovnou spolupracují na jejich vzniku. V tuto chvíli jsme domluvili vznik 4 adaptačních skupin, které budou fungovat v prostorách lidušek a především jejich zaměstnancům děkuji za snahu najít možnosti našeho propojení", říká místostarostka Vladimíra Ludková. 


Adaptační skupinu, kterou bude zřizovat Praha 8 povede ukrajinský pedagog, školní a výtvarné pomůcky budou zajištěny cestou sbírky především mezi zaměstnanci úřadu, stejnou cestou budou zabezpečeny svačiny pro nejmenší.

Kontakt: adaptacniskupina@praha8.cz
ADAPTAČNÍ SKUPINA PRO DĚTI Z UKRAJINY
Adaptační skupina pro děti z Ukrajiny
Adaptační skupina pro děti z Ukrajiny

Mimořádnou nabídku volnočasových možností připravily organizace z Prahy 8 speciálně pro děti z Ukrajiny, které jsou ubytovány na území MČ Praha 8. Jedná se o navazují program adaptačních skupin "Neziskové organizace, které působí v Praze 8, přináší mimořádnou nabídku pro děti (nejen) z Ukrajiny. O propojení se postaral Odbor zdravotnictví a sociálních služeb spolu s místostarostkou Vladimíra Ludková. Zváni jsou všichni, děti, rodiče, bez ohledu na národnost."Zájmové kroužky
Zájmové kroužky

Zájmové kroužky
Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Mohlo by vás také zajímatZveřejněno: 14.03.2022
Vytisknout