Anketa Sportovec Prahy 8 roku 2017

Sportovec Prahy 8 roku 2017Anketa o nejlepší sportovce Prahy 8 jde do finále! Po celý únor bude na webových stránkách www.praha8.cz spuštěno hlasování, ve kterém budete moci už podruhé vybírat nejlepší  sportovce naší městské části za uplynulý rok.

Ve 2. ročníku ankety je opravdu z čeho vybírat, vždyť soutěžních kategorií je celkem osm: žáci, žákyně, junioři, juniorky, ženy, muži, trenéři a legendy. „Množství zaslaných nominací svědčí o tom, že sportovci a jejich příznivci vzali anketu za svou, a to nás velice těší,“ říká radní pro sport Jana Solomonová.

Nejlepším třem sportovcům z každé kategorie (pouze legenda bude jedna) budou ocenění předána na slavnostním vyhlášení výsledků 15. března 2018, na kterém bude přítomen i patron ankety Ján Mahor, házenkářský trenér a historicky první držitel titulu Sportovní legenda Prahy 8.

Mezi nominanty najdete světové či evropské šampiony, mistry republiky, vítěze významných soutěží, ale i sportovce, kteří nějakým mimořádným způsobem překonali sami sebe. Mezi legendami pak ty, kteří zanechali výraznou stopu v historii českého, resp.  československého sportu a jsou nedílně spojeni s Prahou 8.

Ve výběru vám pomohou krátké medailonky, které najdete na našem webu a ve kterých jsou vyjmenovány úspěchy nominovaných sportovců.

Zapojte se, hlasujte – o nejlepších sportovcích Prahy 8 rozhodnete právě vy!


Anketa
Hlasovat můžete od 1. do 28. února 2018.
Hlasovat mohou pouze přihlášení (registrovaní) uživatelé. Přihlásit nebo registrovat se můžete kliknutím na anketu.
U každé kategorie lze přidělit pouze jeden hlas.

Bude-li zaznamenána snaha
ovlivnit hlasování nepřípustným způsobem (použití skriptů, robotů, zakládání více účtů jedním uživatelem apod.), budou tímto způsobem získané hlasy anulovány.


Ve výběru nejlepšího sportovce vám pomohou krátké medailonky.

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – ŽÁKYNĚ
Hlasování již bylo ukončeno
Bártů Barbora ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (3 %)
 
Benáčková Veronika ––– TC ESO Praha – tenis (1 %)
 
Capůrková Natálie ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Dvořáková Karolína ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (0 %)
 
Ebertová Amálie ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (1 %)
 
Ešnerová Markéta ––– TJ SOKOL Kobylisy II – házená (4 %)
 
Haasová Nela ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Hartmanová Kateřina ––– TJ DUKLA Praha – moderní pětiboj (2 %)
 
Havlínová Nikola ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (5 %)
 
Husková Marie Anna ––– ZŠ Burešova – skiboby (15 %)
 
Janáčková Nela ––– SK Joudrs Praha – softbal (13 %)
 
Jančíková Barbora ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Kmoníčková Štěpánka ––– SK Kometa Praha – volejbal (2 %)
 
Kottová Denisa ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (5 %)
 
Kovaříková Valerie ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (0 %)
 
Machová Klára ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (3 %)
 
Maříková Michaela ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (5 %)
 
Pinkavová Tereza ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Pojkarová Pavlína ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (6 %)
 
Quittnerová Natálie ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (13 %)
 
Selicharová Klára ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (2 %)
 
Šimáčková Andrea ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (3 %)
 
Šmídová Nikol ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (3 %)
 
Šmídová Veronika ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (2 %)
 
Ullrichová Nikol ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (5 %)
 
Vávrová Klára ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – ŽÁCI
Hlasování již bylo ukončeno
Kalčev Tadeáš ––– SK Joudrs Praha – softbal (39 %)
 
Kalhous Martin ––– SK Ďáblice Praha 8 – fotbal (2 %)
 
Kalhous Ondřej ––– SK Ďáblice Praha 8 – fotbal (3 %)
 
Kůrka Václav ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (29 %)
 
Novotný Marek ––– TJ SOKOL Praha Libeň – všestrannost (6 %)
 
Pilný Tomáš ––– Modrá Hvězda Praha – potápění (15 %)
 
Stöckbauer Martin ––– SK Kometa Praha – volejbal (6 %)
 

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – JUNIORKY
Hlasování již bylo ukončeno
Baraníková Denisa ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (7 %)
 
Coufalová Julie ––– SK Joudrs Praha – softbal (25 %)
 
Hartmanová Barbora ––– TJ DUKLA Praha – moderní pětiboj (7 %)
 
Janečková Petra ––– TJ SOKOL Kobylisy II – házená (13 %)
 
Kotlasová Tereza ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (3 %)
 
Karbanová Tereza ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (2 %)
 
Nováková Agáta ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Novotná Michaela ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Prokopová Viktorie ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (30 %)
 
Resová Daniela ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (1 %)
 
Strnadová Adéla ––– SK Kometa Praha – volejbal (3 %)
 
Svobodová Barbora ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Šimonovská Petra ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (1 %)
 
Šritterová Veronika ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (4 %)
 

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – JUNIOŘI
Hlasování již bylo ukončeno
Březina Jan ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (15 %)
 
Kloubský Richard ––– TJ SOKOL Praha Libeň – všestrannost (16 %)
 
Paulson Andrew ––– TK SPARTA Praha – tenis (30 %)
 
Piekarz Ondřej ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (5 %)
 
Trousil Tadeáš ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (9 %)
 
Vrána Kryštof ––– AC Praha 1890 – atletika (26 %)
 

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – ŽENY
Hlasování již bylo ukončeno
Bondar Olga – atletika (5 %)
 
Horňáková Marie ––– SK Kometa Praha – volejbal sedících (9 %)
 
Rendlová Eva ––– SK Joudrs Praha – softbal (34 %)
 
Sekerová Kateřina ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (29 %)
 
Stránská Eva ––– Fitness Svět pod Palmovkou – všestrannost (23 %)
 

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – MUŽI
Hlasování již bylo ukončeno
Červinka Rudolf ––– Sportisimo hvězdy – atletika (3 %)
 
Češka Pavel – atletika (8 %)
 
Hýbner Martin ––– SK Kometa Praha – volejbal sedících (9 %)
 
Hoke Dag ––– RFS Praha – bojový sport Muay Thai, BMX (7 %)
 
Káninský Kamil ––– RFS Praha – bojový sport Muay Thai, fotbal (27 %)
 
Pulkráb Jan ––– Fitness Svět pod Palmovkou – ricochet (24 %)
 
Skružný Jan ––– Modrá Hvězda Praha – potápění (12 %)
 
Šinágl Viktor ––– PSK Olymp Praha – atletika-běh (10 %)
 

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – TRENÉR
Hlasování již bylo ukončeno
Budinská Alžběta ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (26 %)
 
Gaňo Martin ––– RFS Praha – bojový sport Muay Thai (17 %)
 
Hartmanová Anna ––– TJ DUKLA Praha – moderní pětiboj (6 %)
 
Jirků Jonáš ––– TC ESO Praha – tenis (0 %)
 
Kubát Lukáš ––– RFS Praha – bojový sport Muay Thai (4 %)
 
Kubišta Josef ––– TJ SOKOL Praha Libeň – atletika – všestrannost (5 %)
 
Kůtová Kristýna ––– SK Kometa Praha – volejbal (4 %)
 
Malčík Jaroslav ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (9 %)
 
Ptáčková Bára ––– Fitness center Báry a Hanky Šulcové – sportovní aerobik (7 %)
 
Ságner Ondřej ––– Fitness Svět pod Palmovkou – fitness (20 %)
 
Vorálek Rostislav ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (2 %)
 

Sportovec Prahy 8 roku 2017 – LEGENDA
Hlasování již bylo ukončeno
Švadlenka Jan ––– SK Slavia Praha – fotbal (32 %)
 
Vojta Josef ––– AC Sparta Praha, FK Meteor Praha VIII – fotbal (36 %)
 
Zouhar František ––– AC Praha 1890 – atletika (32 %)
 




Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
Zveřejněno: 01.02.2018
Vytisknout