Noví občánci Osmičky

Radostnou událost narození potomka slavnostně oslavili společně se zástupcem starosty Prahy 8 Petrem Vilgusem a radní Janou Solomonovou rodiče a blízcí 170 dětí. V pondělí a úterý, 23. a 24. října 2017, proběhlo další vítání občánků na Libeňském zámku.
 
„Děvčátka a chlapci, ať už pocházíte z Karlína, Libně, Kobylis, Bohnic, Troje, Čimic a Střížkova, prohlašuji vás v tuto chvíli občany Prahy 8 a vítám vás do naší společnosti,“ přivítal děti zástupce starosty Petr Vilgus.
 
Dětem darovala městská část drobný šperk v podobě stříbrného čtyřlístku. Rodiče potěšil dárkový certifikát, který poskytlo Studio Lodička jako sponzorský dar, na dvě lekce kojeneckého plavání v Aquacentru Šutka. „Srdečně vám všem přeji, aby byla dnešní slavnost symbolickým startem vašeho života v Praze 8. Věřím, že bude naplněn láskou vašich nejbližších, s kterými tuto událost sdílíte. Ať je čtyřlístek, který vám s radostí za Prahu 8 předávám, památkou na tento den,“ řekla radní Jana Solomonová.
 
„Do dalších let vám přeji hodné, zdravé a láskyplné potomky, kteří vám budou dělat radost. Přeji vám, aby vás ani po letech neopustilo to štěstí, které dnes prožíváte díky tomu, že jste přivedli na svět syna či dceru,“ popřál Vilgus přítomným.
 
Městská část Praha 8, odbor kultury, sportu, mládeže a památkové péče pořádá vítání občánků pravidelně třikrát v roce. Další proběhne 19. a 20. března 2018. Rodiče dětí narozených v roce 2017 a 2018, kteří mají zájem o slavnostní ceremoniál, se mohou přihlásit nejpozději 18. února 2018 skrze formulář uvedený na webu. Informace u paní Zuzany Láznové (tel.: 601 306 107, zuzana.laznova@praha8.cz).
Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Zveřejněno: 25.10.2017
Vytisknout