Občané Troje diskutovali a podávali podněty

Veřejné projednávání s občany ZŠ Na Šutce (Troja)Ve školní jídelně ZŠ Na Šutce se uskutečnilo předposlední setkání s občany ze série sedmi setkání v rámci projektu Měníme Prahu 8. Občané diskutovali se zástupcem starosty MČ Praha 8 panem Petrem Vilgusem, radní MČ paní Danou Blahunkovou a se zástupci odborů ÚMČ Praha 8. Občané podávali podněty ke zlepšení života v oblasti Troje a zároveň lokalizovali své podněty na tzv. pocitové mapě.

Jako na všech setkáních i zde se nejvíce diskutovalo v oblasti dopravy. Občany nejvíce trápí stav v ul. Trojská po otevření tunelu Blanka. Všechny písemně podané podněty jsou přepisovány a budou předány příslušným odborům k řešení. Některé budou moci být vyřešeny v dohledné době, některé budou zařazeny do strategického plánu, který je zpracováván. Stav zpracování můžete sledovat ZDE.

Zápis ze setkání a všechny podněty občanů jsou k dispozici ZDE (PDF, 1,9 MB) a ZDE (PDF, 4,36 MB).

Kompletní galerie fotek je přístupná v sekci Místní Agenda 21 - Foto a videogalerie.

Veřejné projednávání s občany ZŠ Na Šutce (Troja) Veřejné projednávání s občany ZŠ Na Šutce (Troja) Veřejné projednávání s občany ZŠ Na Šutce (Troja) Diskuze u pocitové mapy Troja ZŠ Na Šutce
Zveřejněno: 27.11.2015 – Anna Patočková
Vytisknout