V KD Ládví se diskutovalo především o dopravě

Mapa k setkání s občany v KD Ládví v rámci přípravy SPUR 2017–2026V pondělí 19. října proběhlo v Kulturním domě Ládví  první ze série 7 setkání s občany, která jsou naplánována v rámci přípravy strategického plánu udržitelného rozvoje Prahy 8 pro období 2017–2026.

Více než 50 občanů diskutovalo s politiky a úředníky městské části o tématech jako jsou životní prostředí, doprava, sociální služby, kultura, spolkový život a jiné s cílem sesbírat podněty občanů pro tvorbu strategického plánu.
Občané se mohli vyjádřit také formou pocitové mapy v rámci odpovědí na dotazy: kde to mám rád, kde se necítím bezpečně, kde je to ošklivé a kde mi něco chybí.
Celkem je evidováno kolem stovky podnětů pro zlepšení života v Praze 8 a více než 50 míst na mapě, která jsou spojeny s konkrétními pocity občanů z jeho okolí.

Podněty jsou zaevidovány, následně budou zpracovány a vypořádány. Kdo chtěl, spojil svůj podnět se svoji emailovou adresou a bude následně informován, jak se s podnětem naložilo.
 
Seznam všech podnětů naleznete v příloze (PDF, 9,1 MB). Nejprve jsou pouze oskenovány formuláře s podněty, následně budou přepsány a využity ke zpracování strategického plánu. Jejich přehled v brzké době doplníme.

Zápis ze setkání naleznete ZDE.
Zveřejněno: 21.10.2015 – Tomáš Vlk
Vytisknout