Zlaté minižačky Slovanky
Nejmladší minižačky Slovanky získaly zlaté medaile na Národní festivalu minižaček 2015 a mladších v Ostravě! Ve finále porazily BK Jičín 72:47, předchozí 4 zápasy vyhrály minimálně o 20 bodů!
Do All stars se dostaly L. M. Průšová a A. Tomášková, ta byla zároveň nejlepší hráčkou turnaje. E. Kaprová nejlepší hráčkou týmu. Některé hráčky čeká ještě další NF s o rok staršími v Plzni, tak věříme, že i starší dívky budou stejně úspěšné!
Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Mohlo by vás také zajímat