Hlasování v anketě Sportovec Prahy 8 roku 2018

Sportovec Prahy 8 roku 2018Anketa Sportovec roku 2018 jde do finále! Od 14. ledna až do 13. února 2019 můžete na webových stránkách www.praha8.cz vybírat nejlepší sportovce městské části Praha 8.

Hlasování probíhá v osmi kategoriích, od žáků a žákyň (od 7 let věku) až po sportovní legendu. Celkem bylo nominováno 46 sportovců a sportovkyň, po ukončení hlasování bude známo 22 nejúspěšnějších z nich (tři z každé kategorie, pouze legenda bude jedna).

Ve výběru nejlepšího sportovce vám mohou pomoci krátké medailonky.

Slavnostní vyhlášení ankety a ocenění nejlepších sportovců naší městské části proběhne 20. března 2019 v Kulturním domě Krakov.



Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.




Anketa

Začátek hlasování: 14. ledna 2019 od 12.00 hodin
Konec hlasování: 13. února 2019 ve 12.00 hodin
  1. Hlasovat mohou pouze přihlášení (registrovaní) uživatelé. Přihlásit nebo registrovat se můžete kliknutím na anketu.
  2. U každé kategorie lze přidělit pouze jeden hlas.
  3. Výsledek ankety bude viditelný až po jejím skončení.
  4. Bude-li zaznamenána snaha ovlivnit hlasování nepřípustným způsobem (použití skriptů, robotů, zakládání více účtů jedním uživatelem apod.), budou tímto způsobem získané hlasy anulovány.

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Žákyně
Hlasování již bylo ukončeno
Veronika Honsová ––– Judo club Raion ryu – judo (12 %)
 
Nikol Ullrichová ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (5 %)
 
Anežka Francová ––– TJ Sokol Kobylisy II – házená (23 %)
 
Julie Hošková ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (2 %)
 
Natálie Nekolová ––– Moderní gymnastika, Základní škola Hovorčovická – moderní gymnastika (16 %)
 
Veronika Vítková ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (12 %)
 
Johana Vodičková ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Denisa Kottová ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (1 %)
 
Adéla Hesová ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (0 %)
 
Amálie Chaloupková ––– Joudrs Praha – softbal (28 %)
 
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Žáci
Hlasování již bylo ukončeno
Petr Brunclík ––– TK Sparta Praha – tenis (34 %)
 
Jan Martínek ––– FK Meteor Praha VIII – fotbal (13 %)
 
Tomáš Pilný ––– Modrá Hvězda, potápěčský klub mládeže – plavání (19 %)
 
Lukáš Tvrdek ––– Joudrs Praha – softbal (34 %)
 
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Junioři
Hlasování již bylo ukončeno
Richard Kloubský ––– TJ Sokol Libeň – sportovní všestrannost (25 %)
 
Jindřich Novotný ––– FK Meteor Praha VIII – fotbal (13 %)
 
Lukáš Pilný ––– Modrá Hvězda, potápěčský klub mládeže – potápění a plavání (35 %)
 
Oliver Ladra ––– Vrtule foosbal – Salesiánské středisko mládeže Kobylisy – stolní fotbal (3 %)
 
Tadeáš Trousil ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (24 %)
 
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Juniorky
Hlasování již bylo ukončeno
Nela Šnajdrová ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (3 %)
 
Michaela Raková ––– TJ Sokol Kobylisy II – házená (42 %)
 
Denisa Baraníková ––– Fitness center Báry a Moniky Šulcové – sportovní aerobik (18 %)
 
Julie Coufalová ––– Joudrs Praha – softbal (37 %)
 
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Ženy
Hlasování již bylo ukončeno
Tereza Kotlasová ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (4 %)
 
Eva Stránská ––– Fitness Svět pod Palmovkou – fitness (23 %)
 
Barbora Janoušková ––– TJ Sokol Kobylisy II – házená (32 %)
 
Tereza Jakešová ––– Joudrs Praha – softbal (40 %)
 
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Muži
Hlasování již bylo ukončeno
Marek Šťovíček ––– TJ Sokol Libeň – ropeskipping (3 %)
 
Jiří Pokorný ––– Joudrs Praha – softbal (53 %)
 
Jakub Frohna ––– FK Meteor Praha VIII – fotbal (12 %)
 
Jakub Spurný ––– TJ Sokol Libeň – ropeskipping (2 %)
 
Michal Franěk ––– Sportovní klub Hajnovka – tenis (1 %)
 
Jan Pulkráb ––– Fitness Svět pod Palmovkou – ricochet (25 %)
 
Ondřej Dvořák ––– TJ Sokol Libeň – ropeskipping (3 %)
 
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Trenér
Hlasování již bylo ukončeno
Jan Dostál ––– TJ Sokol Libeň – ropeskipping (6 %)
 
Jaroslav Malčík ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (5 %)
 
Rostislav Vorálek ––– Beachklub Ládví – plážový volejbal (5 %)
 
František Kopač ––– FK Meteor Praha VIII – fotbal (13 %)
 
Hana Skružná ––– Modrá Hvězda, potápěčský klub mládeže – plavání a potápění (31 %)
 
Miroslav Novák ––– Salesiánské středisko mládeže Kobylisy – fotbal (11 %)
 
Ondřej Ságner ––– Fitness Svět pod Palmovkou – fitness (30 %)
 
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – Legenda
Hlasování již bylo ukončeno
Dušan Herda ––– ligový fotbalista – fotbal (21 %)
 
Vladimír Šmicer ––– ligový fotbalista – fotbal (43 %)
 
Jaroslav Rudovský ––– Fitness Svět pod Palmovkou – richocet, námořní jachting (36 %)
 
Medailony sportovců




Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 14.01.2019
Vytisknout