Zóny placeného stání

Na území Prahy 8 jsou od 01.10.2016 zavedeny zóny placeného stání (ZPS) – modrá (rezidentní), fialová (smíšená) a oranžová (návštěvnická) zóna. Správcem ZPS je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a. s., a zřizovatelem ZPS je hlavní město Praha.

Elektronické prodloužení parkovacího oprávnění (POP) lze provést výhradně prostřednictvím osobních stránek uživatele (přístup zřídí výdejna POP). Bankovní převod je třeba provést nejméně 5 pracovních dní před vypršením platnosti stávajícího POP a výhradně se zadaným variabilním symbolem! Návod na elektronické prodloužení naleznete na www.parkujvklidu/uzivatelska_prirucka.pdf (na str. 20).


Nová linka pro registraci do osobních stránek uživatele

Od pondělí 21.9.2020 funguje pro registraci do Osobních stránek uživatele (OSU) nová linka +420 388 901 185. Jedná se o specializované call centrum, které je zřízené pouze pro tento účel a není určené pro  dotazy a požadavky jiného typu.
 
Pro technické dotazy funguje nadále naše linka +420 257 015 257, která od 21.9.2020 nevyřizuje registrace do OSU. parkování v praze

Parkujvklidu.cz
Informační web TSK o parkování a parkovacích zónách v Praze.

www.parkujvklidu.cz/mestska-cast-praha-8
www.parkujvklidu.cz
  
Znak MČ Praha 8
Oddělení zón placeného stání

Oddělení ZPS ÚMČ Praha 8
Registrace parkovacích oprávnění
Ceník ZPS


 Parkovani ZTP Praha
Seznam invalidních stání

Seznam sdružených invalidních stání v ZPS na Praze 8
Mapa přístupnosti
Aktuality k tématu zón placeného stání


Vytisknout