Zenklova – změny od 24. září a 1. října 2018

Od 24. září 2018 dojde ke změně dopravního režimu na křižovatce Zenklova x Prosecká x Kandertova, která bude z důvodu rekonstrukce vozovky uzavřena. Doprava bude vedena přes již dokončenou křižovatku Zenklova x Podlipného x Čuprova, viz schéma přejezd Zenklova x Čuprova.

Současně dojde od 24. září 2018 ke změně dopravního režimu na křižovatce Zenklova x Vosmíkových x Na Sypkém, která bude z důvodu rekonstrukce vozovky uzavřena. Doprava bude vedena ul. Františka Kadlece – Na Sypkém – V Zahradách – Na Dědince a dále zpět do ul. Vosmíkových, viz. schéma Zenklova x Vosmíkových x Na Sypkém.

Od 1. října 2018 dojde k otevření mostu na Elsnicově náměstí, po kterém nyní projíždí pouze MHD TRAM, i pro automobilovou dopravu. Provoz v Zenklově ul. bude pro automobilovou dopravu obousměrný v úseku od Elsnicova náměstí po křižovatku Zenklova x U Meteoru x Stejskalova. Objízdná trasa pro IAD od 1. října 2018 do 31. října 2018 viz schéma Zenklova – širší vztahy.

Od 1. listopadu 2018 se počítá s kompletním zprůjezdněním komunikace Zenklova, pouze s lokálními omezeními pro zábory týkající se rekonstrukce chodníků.