Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Tomáš Veselý (tel. 222 805 789, e-mail tomas.vesely@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.


Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – duben 2020

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Omezení služby přistavování velkoobjemových kontejnerů

Magistrát hl. m. Prahy do odvolání přerušuje službu přistavování velkoobjemových kontejnerů na objemný odpad a bioodpad.

Z tohoto důvodu nebudou na Praze 8 přistaveny kontejnery označené přeškrtnutím.

Datum Čas přistavení Lokalita Katastr
1.4. 14.00–18.00 Braunerova x Konšelská Libeň
1.4. 14.00–18.00 Burešova Kobylisy
1.4. 15.00–19.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
2.4. 14.00–18.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
2.4. 14.00–18.00 Drahorádova Střížkov
2.4. 13.00–17.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
3.4. 14.00–18.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
3.4. 15.00–19.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
3.4. 13.00–17.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
3.4. 14.00–18.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
4.4. 08.00–12.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
4.4. 09.00–13.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
4.4. 09.00–13.00 Janečkova Kobylisy
4.4. 10.00–14.00 K Haltýři x Velká skála Troja
6.4. 14.00–18.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
6.4. 15.00–19.00 Kandertova x Lindnerova Libeň
7.4. 14.00–18.00 Kašparovo Náměstí (u hřbitova) Libeň
7.4. 13.00–17.00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
8.4. 14.00–18.00 Kollárova x Pernerova Karlín
8.4. 14.00–18.00 Korycanská x K Ládví Čimice
8.4. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
8.4. 15.00–19.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
9.4. 14.00–18.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
9.4. 14.00–18.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
9.4. 13.00–17.00 Lindavská Bohnice
9.4. 15.00–19.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
14.4. 14.00–18.00 Mlazická Čimice
15.4. 15.00–19.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
15.4. 13.00–17.00 Na Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
15.4. 14.00–18.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
16.4. 14.00–18.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
16.4. 15.00–19.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
16.4. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
16.4. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
16.4. 14.00–18.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
17.4. 14.00–18.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
17.4. 14.00–18.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
17.4. 15.00–19.00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
17.4. 13.00–17.00 U Pekařky Libeň
17.4. 13.00–17.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
18.4. 08.00–12.00 Na Vartě Libeň
18.4. 09.00–13.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
18.4. 08.00–12.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
20.4. 13.00–17.00 Braunerova x Konšelská Libeň
20.4. 14.00–18.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
20.4. 15.00–19.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
21.4. 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
21.4. 14.00–18.00 Pernerova x Lyčkovo náměstí Karlín
21.4. 15.00–19.00 Pernerova x Peckova Karlín
22.4. 14.00–18.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
22.4. 14.00–18.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
22.4. 13.00–17.00 V Zámcích (u domu 51 / 64) Bohnice
22.4. 15.00–19.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
23.4. 15.00–19.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
23.4. 14.00–18.00 Písečná x Na Šutce Troja
23.4. 14.00–18.00 Pivovarnická (proti domu č.7) Libeň
23.4. 13.00–17.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
24.4. 13.00–17.00 Drahorádova Střížkov
24.4. 14.00–18.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
24.4. 15.00–19.00 Podhajská Pole (u parkoviště) Čimice
24.4. 13.00–17.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
25.4. 10.00–14.00 K Haltýři x Velká skála Troja
27.4. 14.00–18.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
27.4. 15.00–19.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
27.4. 13.00–17.00 Služská x Přemyšlenská Kobylisy
28.4. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
28.4. 14.00–18.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
28.4. 15.00–19.00 Lindavská Bohnice
29.4. 13.00–17.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
29.4. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
29.4. 14.00–18.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
29.4. 14.00–18.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
29.4. 15.00–19.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
30.4. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
30.4. 13.00–17.00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
30.4. 14.00–18.00 U Pekařky Libeň
30.4. 14.00–18.00 Tanvaldská (proti domu č.1) Kobylisy
30.4. 15.00–19.00 Trojská x Nad Trojou Troja





Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 31.03.2020
Vytisknout