Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Tomáš Veselý (tel. 222 805 789, e-mail tomas.vesely@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.

Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – říjen 2021

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Čas umístění
Místo Území
02.10.2021 8.00–12.00 Korycanská x K Ládví Čimice
02.10.2021 9.00–13.00 Havlínova x Klíčanská Kobylisy
02.10.2021 10.00–14.00 Libišská Kobylisy
05.10.2021 13.00–17.00 Zhořelecká x Nad Pentlovkou Bohnice
05.10.2021 13.00–17.00 Turská x K Větrolamu Troja
05.10.2021 14.00–18.00 K Haltýři x Velká Skála Čimice
06.10.2021 13.00–17.00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
06.10.2021 14.00–18.00 Služská x Přemyšlenská Kobylisy
06.10.2021 15.00–19.00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou Libeň
07.10.2021 13.00–17.00 Pivovarnická 7 Libeň
07.10.2021 14.00–18.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
07.10.2021 15.00–19.00 Kollárova x Pernerova Karlín
09.10.2021 8.00–12.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
09.10.2021 9.00–13.00 Na Hranicích x Kočova Čimice
09.10.2021 10.00–14.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
11.10.2021 13.00–17.00 Hlivická Bohnice
11.10.2021 14.00–18.00 Šimůnkova Kobylisy
11.10.2021 15.00–19.00 Pod Labuťkou x Prosecká Libeň
12.10.2021 13.00–17.00 Kubišova x Pod Vlachovkou Libeň
12.10.2021 14.00–18.00 Pernerova x Šaldova Karlín
12.10.2021 15.00–19.00 Sopotská x Bydhošťská Bohnice
13.10.2021 13.00–17.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
13.10.2021 14.00–18.00 Trojská x Nad Trojou Troja
13.10.2021 15.00–19.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
14.10.2021 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
14.10.2021 14.00–18.00 Na Vartě Libeň
14.10.2021 15.00–19.00 Křivenická x Čimická Čimice
16.10.2021 8.00–12.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
16.10.2021 9.00–13.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
16.10.2021 10.00–14.00 Nekvasilova Karlín
18.10.2021 13.00–17.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
18.10.2021 14.00–18.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
18.10.2021 15.00–19.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
19.10.2021 13.00–17.00 Mazurská Bohnice
19.10.2021 14.00–18.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
19.10.2021 15.00–19.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
20.10.2021 13.00–17.00 Drahorádova Střížkov
20.10.2021 14.00–18.00 Burešova Kobylisy
20.10.2021 15.00–19.00 Na Hájku x Nad Kotlaskou IV Libeň
21.10.2021 13.00–17.00 Janečkova Kobylisy
21.10.2021 14.00–18.00 Štěpničná Libeň
21.10.2021 15.00–19.00 Kašparovo náměstí - u školy Libeň
23.10.2021 9.00–13.00 Roudnická Střížkov
23.10.2021 10.00–14.00 Písečná x Na Šutce Troja
25.10.2021 13.00–17.00 Kubíkova Kobylisy
25.10.2021 14.00–18.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
26.10.2021 13.00–17.00 Frýdlantská Kobylisy
26.10.2021 14.00–18.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
27.10.2021 13.00–17.00 Pernerova x Sovova Karlín
27.10.2021 14.00–18.00 Tanvaldská 1 Kobylisy
27.10.2021 15.00–19.00 Lindavská Bohnice
29.10.2021 13.00–17.00 Braunerova x Konšelská Libeň
29.10.2021 14.00–18.00 Pobřežní x U Nádražní lávky Karlín
29.10.2021 15.00–19.00 U Pekařky Libeň
30.10.2021 8.00–12.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
30.10.2021 9.00–13.00 Na Dlážděnce x U Sloupu Troja
30.10.2021 10.00–14.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – listopad 2021

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Čas Místo Území
01.11.2021 13.00–17.00 Fořtova x Okořská Čimice
01.11.2021 14.00–18.00 Kurkova Kobylisy
01.11.2021 15.00–19.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
03.11.2021 13.00–17.00 Pernerova x Kubova Karlín
03.11.2021 14.00–18.00 Podhajská pole Bohnice
03.11.2021 15.00–19.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
04.11.2021 13.00–17.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
04.11.2021 14.00–18.00 Pod Vodárenskou věží (východní konec) Libeň
04.11.2021 15.00–19.00 Třebenická x Sebuzínská Kobylisy
06.11.2021 8.00–12.00 U Sluncové x Za Invalidovnou Karlín
06.11.2021 9.00–13.00 Uzavřená Kobylisy
06.11.2021 10.00–14.00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
10.11.2021 13.00–17.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
10.11.2021 14.00–18.00 Kandertova x Lindnerova Libeň
10.11.2021 15.00–19.00 U Drahaně 163/9 Bohnice
11.11.2021 13.00–17.00 Zhořelecká parkoviště Albert Bohnice
11.11.2021 14.00–18.00 V Zahradách x Na sypkém Libeň
11.11.2021 15.00–19.00 Mlazická Čimice
12.11.2021 13.00–17.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
12.11.2021 14.00–18.00 Hnězdenská x Olštýnská Troja
12.11.2021 15.00–19.00 Libišská Kobylisy
13.11.2021 8.00–12.00 Gabčíkova Libeň
13.11.2021 9.00–13.00 Na Truhlářce Libeň
13.11.2021 10.00–14.00 Pekařova x Jestřebická Čimice
16.11.2021 13.00–17.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy
16.11.2021 14.00–18.00 Pernerova x Peckova Karlín
16.11.2021 15.00–19.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
18.11.2021 13.00–17.00 Hlivická Bohnice
18.11.2021 14.00–18.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
18.11.2021 15.00–19.00 Přemyšlenská x Chaberská Kobylisy
20.11.2021 8.00–12.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
20.11.2021 9.00–13.00 Mazurská Bohnice
20.11.2021 10.00–14.00 Písečná x Na Šutce Troja
23.11.2021 13.00–17.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
23.11.2021 14.00–18.00 Křivenická x Čimická Čimice
23.11.2021 15.00–19.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Troja
24.11.2021 13.00–17.00 Kubíkova Kobylisy
24.11.2021 14.00–18.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
24.11.2021 15.00–19.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
25.11.2021 13.00–17.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
25.11.2021 14.00–18.00 Ratibořská x Radomská Bohnice
25.11.2021 15.00–19.00 Drahorádova Střížkov
27.11.2021 8.00–12.00 K Haltýři x Velká Skála Troja
27.11.2021 9.00–13.00 Tanvaldská 1 Kobylisy
27.11.2021 10.00–14.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň



Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 13.10.2021
Vytisknout