Svoz bioodpadu

Co je bioodpad
Bioodpad je organická (v půdě rozložitelná) hmota, která v sobě váže spousty živin, které můžeme ve formě kompostu navracet do půdy.
  • Mezi bioodpad patří
    Listí, tráva, plevel, zbytky ovoce, zeleniny, čajové sáčky, kávová sedlina, zbytky rostlin, piliny, větve, dřevní štěpka z větví stromů a keřů, hlína z květináčů, spadané ovoce atd.

  • Mezi bioodpad nepatří
    Zbytky jídel (tzv. gastroodpad), jedlé oleje, kosti, maso, kůže, uhynulá zvířata, exkrementy masožravých zvířat, znečištěné piliny a všechny další biologicky nerozložitelné odpady.
Váš bioodpad bude zpracován na kompost, který je využíván v zemědělství, pro pražskou zeleň či na rekultivaci.


Termíny přistavení kontejnerů – březen 2021
UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

 DatumČas přistavení
 Lokalita Katastr
14.3. 09.00–12.00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou Kobylisy
14.3. 13.00–16.00 Turská x K Větrolamu Čimice
21.3. 09.00–12.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
21.3. 13.00–16.00 Havlínova x Klíčanská Kobylisy
28.3. 09.00–12.00 Na Bendovce x Nad Pentlovkou Bohnice


Termíny přistavení kontejnerů – duben 2021
UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

DatumČas přistavení
Lokalita
Katastr
1.4. 13.00–17.00 Brandýská x Ke Hřišti Čimice
1.4. 14.00–18.00 Do Údolí x Libeňská Čimice
4.4. 9:00–12:00 U Draháně 163/9 Bohnice
8.4. 13.00–17.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy
9.4. 15.00–19.00 Turská x K Větrolamu Čimice
11.4. 13:00–16:00 Přádova x Nad Hercovkou Libeń
12.4. 14.00–18.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
15.4. 13.00–17.00 Střížkovská 64 Libeň
16.4. 13.00–17.00 Pod Vlachovkou x S.K. Neumanna Kobylisy
17.4. 08.00–12.00 Nad Popelářkou 177/12 Troja
17.4. 10.00–14.00 Nad Rokoskou x Na úbočí Libeň
18.4. 9:00–12:00 Kandertova západní konec  Libeň
20.4. 13.00–17.00 Na Hranicích x Kočova Bohnice
21.4. 13.00–17.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
21.4. 14.00–18.00 Fořtova x Okořská Čimice
21.4. 15.00–19.00 Pernerova x Sovova Karlín
23.4. 15.00–19.00 Na Dílcích Libeň
25.4. 13:00–16:00 Kubišova x S.K. Neumanna Libeń
26.4. 15.00–19.00 Přemyšlenská x Chaberská Kobylisy
27.4. 13.00–17.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
29.4. 13.00–17.00 Přívorská x Hanzlíkova Čimice
30.4. 13.00–17.00 U Pekařky x Pod Bání Libeň


Aktualizováno: 12.03.2021
Vytisknout